MI-5: Vyšší dobro (2015)

Seriál jsem nesledoval, popravdě mě nebavil. Ale tohle jako jednohubka ušlo. Po nočním návratu z hospody mě to udrželo vzhůru a to se počítá!

Marťan (2015)

Tak po posraném Prometheovi se Ridley opět vrací mezi špičku. Až na detaily tomu nemám co vytknout.

Lenssen & spol. (2003) (seriál)

Tohle jednu dobu běželo na tv hovna a tak mě to tehdy vyvedlo z míry, že jsem si ve svém sebemrskačství seriál stáhnul a za asistence party známých jsem jednotlivé díly shlédnul. Říkal jsem si, jak dementní a naprosto vypatlaný ty skopčáci musej bejt, jestli tohle bylo podle reálu, ale posléze jsem tu zjistil, že ty debilní zápletky, chování a postupy jsou pouze vymyšlený z hlavy nějakýho slaboduchýho dementa. Jako komedie do pozadí při kalbách rozhodně dobrý.

Hlupák (2014)

Opravdu působivé. Zároveň mě dost děsí, že takhle nějak to tam podle mě vypadá a funguje.

Kobry a užovky (2015)

Na českou produkci hodně velkej nadprůměr, ale víc tomu dávat rozhodně nebudu. Určitě tam byly momenty, který mě chytly a donutily přemýšlet, ale z velký části jsem to bral jako komedii. Až to zkouknu podruhý, popřemýšlím, jestli hodnocení nezvednu, v poslední době jsem nic tak kvalitního od "našich" neviděl.

Noční směna (2014)

Začátek film odstartoval poměrně slušně, nevěděl jsem, co od toho čekat a byl jsem zvědavej. Na hlavní hrdinku byla radost pohledět a ze začátku se chovala i celkem inteligentně, což u tohoto žánru nebývá. Potom celý film ale sklouzává do průměru a ty lekačky mě dost nudily. Konec filmu jsem už jenom dokoukával z lenosti vstát z postele a vypnout to.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Po ujišťování Sixe, že dvojka bude oproti novýmu dílu disneyovka, jsem se připravoval na nejhorší, ale ve skutečnosti jde jenom o politicky nekorektní volovinu, kde stonožka je pouze několikaminutový křoví jinak dementního příběhu. Dieter Laser z prvního dílu, na kterýho jsem se těšil, mě tu neskutečně sral tím svým neustálým řevem, že jsem si přál, aby ho už někdo ojel tim žiletkovym drátem. Harvey už tu není odpornej upocenej posrávající se úchyl ze dvojky a působil spíš směšně. Na druhou stranu jsem rád, že se ve třetím díle stonožka konečně povedla uskutečnit bez větších ztrát a dokonce tu došlo i k malýmu bonusu v podobě lidské housenky.

Thanatomorphose (2012)

No tak po lidské stonožce jsem našel důstojného konkurenta. Nechci moc spoilovat, ale ono je to vlastně jedno, příběh je tu minimální. Prostě hnusná holka se celý dny válí v bytě nejspíš nějaký ubytovny pro nepřizpůsobilé, ze stěn vylézá plíseň, z podlahy trčej hřebíky a vodou z kohoutku bych tak maximálně spláchnul hajzl. Do toho si to pořád rozdává se kdejakym borcem, a když ten není na skladu, tak si to dělá sama. Nejspíš kombinace tohohle všeho způsobí, že holčina po každym ranním probuzení vypadá o něco více shnile a natekle. No a takhle to jde den po dni, dokud z ní není oslizlá a sexuchtivá zombie, který odpadávaj postupně všechny části těla. Dal bych víc, kdyby to nebylo takový zdlouhavý a nehrála do toho tak debilní "psychohudba." Ale z hlediska biologie nebylo špatný vidět, co mě čeká, až natáhnu pantofle.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Tak toto nekonečně vysírané dílo je bezesporu největší odpad, jakej může televizní žurnalistika nabídnout. Neumětelsky uplácaná propaganda plná reklam a rádoby dramatických novinářských bomb, nic víc to není. Humus všech humusů, kterej uváděj postupně snad všechny vítězky soutěže česká hnis. Dřív jsem tv hovna zapínal, jenom abych se tomu jejich amaterismu zasmál nebo omrknul poprsí Borhyový, ale postupně jsem z vnucování jejich pravdy a zkreslování skutečností tak nasranej, že bych se z toho zeblil, zesral a ..... Goebels se určitě otáčí v hrobě.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Tak nějak jsem dostal to, co jsem očekával. Přibylo pár nových postav, pár staronových postav ze samostatných filmů a všechno se to nacpalo do několika akcí. Nic nového se nekoná, alespoň já to tak cítím, akce a hlavní pointa zachránit svět před dalšim zlořádem je stále stejná. Nezklamalo, ale ani nenadchlo.