TY - Modrovousův zámek (2018) (epizoda)

Závěr série se mi líbil a navnadil mne ke sledování druhé. A to nejsem žádnej stalker

TY - Série 1 (2018) (série)

Hodnotím až po zhlédnutí čtyřech epizod první série s tím, že tu první řadu asi zkouknu celou. Sice nejsem pubertální dívka, ale manželce se to líbí, takže koukáme spolu. Dexter se mi líbil mnohem víc, ale problematika sociálních sítí je hodně velké téma. Nejenom Joe  ale především Velký bratr tě sleduje

Hříšné noci (1997)

Sedmdesátky a osmdesátky byly dobou mého mládí, ale i v ČSSR jsme se taky dokázali bavit ...

Dobrý doktor - Výlet na horu Rushmore (2017) (epizoda)

Tak jsem to taky zkusil a po prvních dvou dílech musím chtě nechtě konstatovat, že Malý Sheldon mne bavil a baví mnohem víc... Holt nejsem ta správná cílovka. Seriály z nemocničního prostřední nejsou nic pro mne

Matky (2021)

I když nejsem cílová skupina tohoto ne moc povedeného filmu a do kina bych na to dobrovolně nešel, tak v televizi resp na Netflixu jsem si to pustil a vydržel jsem do konce.  S životem to moc společného nemá, vtipů je tam méně než bych čekal, ale zas taková trága to nebyla. Asi nejvíc mne bavila postava Prachařovy přítelkyně Hanky Vagnerové. Nicméně Lajna je mnohem zábavnější než tohle a Hrouzek taky

Kaštánek (2021) (seriál)

Naštěstí to neskončilo hollywoodským happyendem a tudíž velká spokojenost. Tato minisérie byla hodně kvalitní a kéž by takových bylo povícero

Malý Sheldon - Série 3 (2019) (série)

Když se chci odreagovat a pobavit, tak si pouštím Malého Sheldona.  Baví mne stejně  jako mne bavil ten velký. Co se týče třetí série tak mne nejvíc baví babča, ale zbytek rodiny je taky skvělej

Ochránce - Tichá dohoda (2021) (epizoda)

Pro mne kvalitní zakončení solidního českého seriálu s tím, že v souvislosti s tématem posledního dílu jsem si vzpomněl na svá gymnazijní léta před téměř padesáti lety, kde náš profesor biologie byl znám jako ošahávač našich spolužaček. Byl prostě na holky, na kluky ne. A jedna moje spolužačka pro změnu spala s naším třídním učitelem (profesor matematiky). Dodnes na třídních srazech na ta krásná léta vzpomínáme se slzou v oku...

Časové pásmo bylo změněno