Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

Arogantný angličan a jeho vydanie v ženskom tele tvorí neskutočne zábavnú dvojicu, ktorú si nejde nezamilovať.Sú tak iní a predsa chcú zažívať rovnaké pocity, ktoré rozumovo odmietajú. Romantika bez romantiky, alá "You just spit on my vagina?". Takže nabrúsiť rozpoznávač sarkazmu a hurá do toho Najhoršieho (Worst).

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Fascinujúci dokument, ktorý sa predá svojou najväčšou devízou - krásnymi zábermi. Naša Zem a tisíce ukážok jej krás, ktoré sa môžu stratiť, ak si túto vznešenú dámu nebudeme šanovať. Mne Home do duše prehovoril, či prehovorí aj vám - je predsa len na vás.

Temné stíny (2012)

Tim Burton a upír. TO predsa musí byť skvelé nie? ---NIE--- Od začiatku v tom filme niečo neklape a rádoby humor vo mne nevyvoláva žiadne vlny smiechu. Poviem to inak -> cestu v autobuse mi to skrátilo o skoro dve hodiny, za čo som tomuto filmu vďačný, ale nič viac a nič menej. Bodka.

Happy End (1967)

Happy end vás prevráti a naozaj dožičí "americký" Happy end - v skutočnosti Happy begining. Skvelý pán Menšík a film, ktorý človeku naruší ľavo-pravé vnímanie časovej osi a následnosť otázok a odpovedí. - keď sa žije od konca. Život je taký krásny,

Na dotek (2004)

Niekedy je dotykov príliš veľa a nedokážeme oceniť každý jeden z nich. Niekedy je dotykov príliš málo a my hľadáme aspoň jeden dotyk navyše. Šťastie, láska - Zúfalstvo, nenávisť a filmové spracovanie tejto "fantastickej štvorky", ktoré ma zobralo na citový trip.

Divoké historky (2014)

Išiel som do toho so slovami kamaráta - Poďme dnes do kina na nejakú komédiu - a jasné, že som povedal "Why not?" A tak sme prišli, usadili sa a vtedy sa to na nás vrhlo. "Komédia" - toto slovo vôbec nevystihuje tento Argentínsko - Španielsky preddušičkový (Dia de los Muertos) počin, ktorý smrť a jej okolie berie s neskutočnou nadsádzkou, humorom ba priam iróniou. Je to jazda na gigantickej húsenkovej dráhe plnej prekvapení (tých dobrých). Jednoducho film úplne inej mentality - film tak netypický a tak skvelý.