Jedeme na teambuilding (2023)

neni to buhvijaka rachanda, natozto pak inteligentni komedie, x veci je trapnych a prehnanych, ale kupodivu se to da celkem v pohode prezit

Podivuhodný příběh Henryho Sugara (2023)

nebavilo. hlavne ty freneticky odsypajici monology byly v podstate unavne a emoce a naladeni v tom frmolu vubec nedostaly prostor, proste to uhani kupredu bez ohledu na divaka. pribeh a pointa hezke, ale ten styl mi vubec nesedl

The Last Voyage of the Demeter (2023)

trochu zklamani, hlavne posledni tretina se divne vlece, hloupost postav je fakt iritujici a snaha o jakousi osudovost vyzniva uporne az smesne. pred tim to celkem atmosferu ma, nevypada to uplne blbe a hlavni tvor pusobi dobre. skoda

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

hodne dobre a do kina naprosto idealni film - pribeh fajn, funguje humor i akce, skvele to odsypa. a hejt na Granta mi prijde prehnany, je uplne v pohode

Všechno, všude, najednou (2022)

herecky dobre, ale jinak nesmyslna a temer nekoukatelna pitchovina, u ktere fakt nepobiram, kolik Oscaru pobrala (herecke jakz takz chapu, ale film a rezie jsou sosky tezce mimo)

Šťastně až do smrti (2022)

puvodne 4, ale pak se mi rozlezelo, kolik hlouposti tam vlastne je - predevsim ze strany policajtu (priklad bez spoileru, kdy prijedou a ani se nezeptaji, kde je zena, kdyz jim volala ona...jsou tam ale i dalsi veci). jinak to ma atmosferu, vtahne to a celkove je to fajn. ale u thrilleru, ktery jede v takto vaznem stylu, jsou ty policejni chyby do oci bijici a zpetne trochu iritujici

Thor: Láska jako hrom (2022)

Boze, to bylo uz uplne trapne. Vtip a nadhled, ktery fungoval driv (nejen Thor, ale i Gunnovi Strazci), je tu degradovany do urputne snahy byt vtipny porad, coz vyzniva uboze, infantilne a fakt mi bylo trapne za vsechny ucastnene, nejvic mi bylo lito Balea. Jeho dramaticky vykon Waititi zasypal kozim hnojem a celkove je tohle dilo naprosto nedustojnym pokracovanim

Jurský svět: Nadvláda (2022)

jako velky fanousek Jurace a s velkym natesenim jsem nakonec zklamany. je to jalove, rozplizle a hlavni zapletka postavena na kobylkach je proste demence. vybrat si kobylky ze vsech moznosti, ktere svet s dinosaury nabizel, je hloupost. stara parta funguje tak na pul, vizualne je na co koukat, ale celkove je to velmi ploche a epickym zakoncenim to urcite neni. velmi propalena sance a pro me osobne filmove zklamani

The Gray Man (2022)

urcite lepsi nez Red Notice. je z toho sice citit jakasi prazdnota a sablonovitost, na druhou stranu to ma celkem dobre tempo, jsou tam i funkcni vtipky, a Chris Evans je jednoduse skvely. top film to sice neni, ale tragedie taky ne, takze do toho v klidu a bez predsudku jdete