WrestleMania I (1985) (pořad)

Hulk Hogan byl vždycky zárukou kvalitního zápasu v ringu a také fér jednání. Zlaté časy.

O život (2007)

Vtipné je na tom filmu snad jen ta scéna, kdy jsou připotaní k radiátoru, což tvůrci použili i do traileru.

Všichni musí zemřít (2005) (TV film)

Jan Kanyza mi rozhodně vůbec nevadí v roli detektiva, dokonce bych řekl, že se na tyto role vyloženě hodí. Když je ale scénář poměrně chabý, neudělá s tím nic ani on.

Smrt pedofila (2003) (TV film)

Rádoby vězeňské drama, které si však pouze hraje na hloubku a napětí příběhu. Herecké výkony jsou za mým očekáváním.

Únos domů (2002)

Od Únosu domů jsem si nic nesliboval a nakonec mě tenhle vcelku nenápadný film velmi mile překvapil. Mouchy by se sice našly, ale to nevadí.

Tuláci (2001) (TV film)

Karlín v padesátých letech rozhodně není pro mě nijak zajímavým místem a jestliže mě tam zavede film, mojí pozornost si to automaticky nezíská.

Film o filmu: Ro(c)k povraťáků (2006) (TV film)

Film nestál za nic, ale film o filmu byl docela koukatelný. Alespoň jsem se dozvěděl, jaká byla spolupráce herců se psem.

Ceny české filmové kritiky 2012 (2013) (pořad)

Docela se zájmem jsem se chtěl podívat, kdo může dostat cenu od české filmové kritiky. Nakonec jsem byl ale poměrně zklamán. Nikoli však z vítězů, ale z pojetí předávání cen.

Vysoká hra (2011) (pořad)

Naprostá zhovadilost, které dává ještě punc pravé pokleslé zábavy Petr Šiška, který by byl schopen moderovat pořadi z popelnice na Hlaváku, kdyby mu to někdo nabídnul.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Dvojice rafŤáků Koet s Mádlem potřebovali na TV Nova zaměstnat a být vidět na obrazovce pravidelně. Tak jim TV Nova udělala Stahovák, aneb jak udělat pořad o tom, co si můžete najít sami na YouTube.