Papoušek Paulie (1998)

Můj nejmilovanější film z dětství o chytrém a ztraceném papouškovi. Tak trochu srdeční záležitost, na kterou bych dozajista zapomněla, kdyby mi ji dnes moje máma nepřipomněla.Opravdu milá rodinná pohodička, kterou doporučuji úplně každému. Já se na to v budoucnu moc ráda podívám znovu.

Tele Tele (2000) (pořad)

Ještě staří dobří a VTIPNÍ baviči, kteří dnes už stojí za starou bačkoru. Dříve jsem na to čekala do noci, jen abych zase shlédla rodinu Kopečkových, Snídani s nohou nebo Zprávy.

Kámoš (1996)

Mějte srdce!Taky chci takového Kámoše s velkým "K":))

Dvanáctimílová cesta (2003) (TV film)

Vydařené televizní drama o vzdorující Maggie Grace, která udělá všechno proto, aby naštvala svou matku. Poslední kapka je, když se nechá tetovat (já být matkou,takovou vědu z jedné kérky teda nedělám,ale..),to pak přestává všechna sranda a mladá rebelka musí jet ke svému otci na farmu a snášet tam jeho novou rodinu. Možná se v její postavě párkrát zhlédnete,na puberťákovi nenávidícím celý svět není nic originálního a takové chvíle za sebou máme asi tak trochu všichni. Je to tuctový film, ale mně se líbil, obzvlášť Dulciina proměna na farmě.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Pokud se chcete někomu prohrabovat v šuplících a zadarmo se dobře najíst (dobře je přehnané slovo, protože nikdy nevíte, kdy Vaši protivníci vytáhnout esa z rukávu v podobě konzervy ..)tak směle do toho. Já bych si to raději nechala ujít.

Hyde Park (2010) (pořad)

Zajímavý publicistický pořad věnující se nejaktuálnější problematice.Líbí se mi, že to občas moderátoři umí slušně nandat našim politikům bez jakýchkoli servítek. A speciál věnovaný 11.září stál rozhodně také za to :)

Game Page (1998) (pořad) odpad!

Protože můj přítel dlouho pracoval v game shopu, tak ať už jsem chtěla nebo ne, o hrách jsem se něco málo přiučila. A když jsme si potom společně zapnuli Game Page,nestačili jsme se divit,kolik kravin tam moderátoři stihli za jeden díl vypustit z pusy.Připadá mi,že tihle chytráci ty hry ani v životě nezkusili.Celkově je to zkrátka nápadité asi tak jako název celého pořadu:)

Třída číslo 402 (1999) (seriál)

Moje oblíbená podívaná z Fox Kids/Supermaxu, na kterou jsem mohla klidně koukat celé dny. Nancy mi někdy lezla na nervy, ale ty jejich kousky mě prostě bavily.

Lady a Tramp (1955)

Jako malá jsem žrala tu scénu se špagetama a když jsem měla to dočinění shlédnout Lady a Tramp nedávno,už se mi to tolik nelíbilo..

Esmeralda (1997) (seriál)

V mládí šlo o můj vzor, takže teď těžko můžu Esmeraldě udělit odpad:)