Addamsova rodina 2 (1993)

Slabší než dvojka,ale není to až takový vývar a je to pořád fajn:)

Addamsova rodina (1991)

Pokud si ráno na obličej rádi plácáte bílý makeup,nosíte tmavé vlasy, libujete si v morbidním humoru a spíte v rakvi a rádi byste vlastnili rozlehlé gotické sídlo,Addamsova rodina se Vám stoprocentně zalíbí.Ale není to nutnost,spíše výhoda:)

Zelená míle (1999)

Paul je citlivým dozorcem ve věznici,odkud zločinci chodí na smrt. Jeho životem pohne vězeň John,který údajně zabil dvě děti.Vypadá jako nelítostný hromotluk,ale ve skutečnosti je to čistá duše.Nelze uvěřit,že by zabil nevinné mladé dívenky a zasloužil si trest smrti...Krásný dojemný film se smutným koncem,který dostane snad každého.A především také psí oči M.C.Duncana.Je to určitě nadprůměrný film,ale u mě to je "jen"za lepší 3*.

Bourneovo ultimátum (2007)

Zajímavý nápad,ale bohužel realizovaný s Damonem.Těžko ho vydýchávám a tady jsem se s tím musela dost prát.Navíc mě to nijak neuchvátilo,kdepak..

Dokonalý trik (2006)

Raději dám přednost Iluzionistovi před Dokonalým trikem.Proč? 1)Lepší herecké obsazení 2)Půvabnější atmosféra 3)Není to tak trapně zamotané jako tohle..

Shrek (2001)

Já prostě nemůžu sdílet nadšení, protože mě Shrek nikdy nijak neuchvátil. Tenhle zlobr mi je prostě silně nesympatický,zrovna tak princezna Fiona..jediným světlým bodem je Oslík a jeho skvělý smysl pro humor.Za něj jsou ty dvě hvězdičky.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Přiznám se, že zpočátku jsem tomuto válečnému seriálu nemohla přijít na chuť a odmítala jsem ho mít puštěný i jako zvukovou kulisu. Ale díky příteli jsem MASHi dala druhou šanci a děkuju mu za to. Způsob, jakým hlavní hrdinové berou válku a jakým se s ní vyrovnávají-tedy humorem, je neskonale příjemný a milý. Občas nastanou i dojemné chvíle, ale tomu u tohoto žánru není vyhnutí. Jedinečný je MASH oproti dnešním sitcomům především v tom, že má neobvyklý a unikátní humor a hlavně dílů je tolik, že máte pak delší dobu na co koukat. Jako nejzábavnější postavu shledávám Franka Burnse (slyší i na "kuní ksicht") - bez něj už to bohužel hodně ztrácí na kvalitě. A díl s imaginárním důstojníkem Tuttlem (015), kterého všichni obdivují, je GENIÁLNÍ.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Knížka se mi vůbec,ale vůbec nelíbila, kdežto seriál je mojí srdeční záležitostí už asi navždycky .Pamatuju,jak jsem neustále vyhlížela v programu, jestli to konečně budou zase dávat. Většinou jsem se dočkala a mile ráda prožívala příběhy pětice kluků stále dokola.. Úsměvný vtipný seriál,kdyby se tak takové v Čechách vyráběly i dnes..

27 šatů (2008)

Žádná sláva,ale mně se to moc líbilo.I když komedie s Katherine jsou ve většině případů o tom samém a ani tenhle nevybočuje z řady,vážně zabavil.Jane je věčnou družičkou,JEJÍ svatba je v nedohlednu.Život se však obrátí na ruby,když jí cestu zkříží novinář,kterému její svatební šílenství připadá k smíchu..Úsměvné,příjemné pokoukání ke cole a popcornu.

Zbouchnutá (2007)

Komedie s Katherine mě ve většině případů neskutečně pobaví,ale tady se až moc často vyskytuje fakt trapný humor,který lze těžko překousnout.Někdy se zasmějete vtipům,někdy již zmíněné trapnosti a někdy se prostě nemáte čemu smát,i když byste měli.Jednou stačilo..