Divoká kočka (2002) (seriál) odpad!

Chápu, že si postavy v telenovelách musí povídat pro sebe, aby nám neunikly jejich inteligentní rozumy, ale když to ta holka dělá pořád?

Červený drak (2002)

Mlčení jehňátek mělo svou atmosféru, nicméně mě to pořád tak nebralo, Hannibal je takový průser až to hezké není a konečně - Červený drak je naprosto (jediným) perfektním filmem s Hannibalem Lecterem. Hodně potěšil Edward Norton v roli agenta Willa, byl naprosto skvělý jako vždy a ani Ralph Fiennes se nedržel zpátky . Na takového psychopata se hodí tak moc, až je to svým způsobem děsivé.

Copak je to za vojáka... (1987)

Samo o sobě už spojení Langmajera a Rodena (mých jediných oblíbených českých herců) slibuje skvělý zážitek. Sledovat mladého záletníka Koubu a jeho frajeřiny je více než humorné. A to i po stém shlédnutí :)

Cela (2000) odpad!

Víceméně souhlas s Jacindou.. Za ten "herecký výkon"bych Lopez skutečně zavřela do nějaké cely..

Bezva vejška (2006)

Je to opravdu blbost,ale mne to o sobotním večeru pobavilo.Jen ta Blake Lively mě nijak nepřesvědčila o tom,že umí hrát..

Beze stopy (2002) (seriál)

Někdy se to trochu snaží o druhé Odložené případy, ale je to rozhodně zajímavá kriminálka patřící k těm lepším.Některé díly jsou naprosto nezajímavé a nudné,jiné úplný opak.Problém toho seriálu je,že to je asi pro málo koho guilty pleasure už kvůli postavám,které..nevím,prostě nejsou "zamilováníhodné" a jejich osudy člověka prostě nevezmou za srdce.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

No dobrá, byla bych pokrytec (stejně jako ti co koukají na Superstar nebo telenovely a přesto dají odpad),kdybych to hodnocením úplně "odrovnala"a tak dávám alespoň 1* za to,že jsem na to dříve koukala a fandila Brendě a Dylanovi (hahaha).Na svojí dobu to určitě bylo fajn,ale když byť jen kousíček vidím teď,tak se to prostě nedá.. Naprosto příšerné postavy,které bych vyškrtla jsou Steve a Kelly.

Bazén (2001)

Dodnes si pamatuji scénu, kde slečna jede z klouzačky a najednou spatří jak z prostředka kouká ostrá čepel meče.. To byla ale kravina.Jediné co je na tomhle filmu zajímavé tak je skutečnost,že se to natáčelo i u nás v Liberci:)))

Barvy lásky (1999) (seriál)

No vida,najednou čsfdaři umí docenit telenovely?;)