Senna (2010)

6 hvězdiček! Jsem cílová skupina a po shlédnutí dokumentu naprosto upřímně lituju, že nejsu starší a že jsem F1 nezačala sledovat dřív!

Čtyřicítka na krku (2008) (TV film)

Kdyby to téma nebylo tak hloupoučký, dala bych i 4 :)

Cela smrti (1996)

Knížka byla mnohem lepší...

Lásky mezi kapkami deště (1979)

3 - ale to jen proto, že bytostně nesnáším prostředí Žižkova právě v tomhle období. Morien - obsah ano, forma ne! :)

Hodina tance a lásky (2003) (TV film)

Strašný, jak se Češi nikdy nenaučijou vyslovovat ü a ö... Nenaplněný potenciál. Velká škoda, protože Rösner byl jeden z nejcharismatičtějších herců, nebýt jeho, nemělo by snad ani smysl na to koukat.

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Naprosto úžasnej intro song...celý mládí jsem chtěla žít mezi nima :)

Hra o trůny (2011) (seriál)

No ano, je to sice atraktivní seriál, ale...nějak z něj a příliš moc cítit komerčnost, zaměřenost na nenáročné publikum nebo jak to nazvat - míň sexuálních scén, míň záběrů na hlavy na kůlech a odkousnutý ruce by tomu jenom prospělo...ale to je satanužel trend moderní doby :/ Plusy - nádherná vizuální podívaná, nejvíc vlasy Daenerys Targaryen, Khal Drogo a samozřejmě scenérie. Co je asi nejdůležitější - seriál mě dokázal zaujmout natolik, že mě zajímá, jak to všecko dopadne :)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Kdyby Johnny hrál v Kameňáku, snad bych se i na ten dívala, ale...jak trefně poznamenal přítel, film zdaleka nevyužil možnosti 3D. Ztráta času a peněz za kino to rozhodně nebyla, ale pod kůži se mi to, krom scény z mořskými pannami, nevrylo. Penélope je možná hezká, musela jsem se však dívat na film s dabingem, a ten se mi na ní vůbec, ale vůbec nelíbil. Výhodou je, že nemusíte znát předchozí díly, abyste ze štverky něco měli. Lepší průměr.

Město žen (2009) (seriál) odpad!

Aha, Scrubs/Die Anfänger, tak proto mi to tam tak smrdělo... No, co říct dřív... nehledě na to, že jsem právě viděla díl, kde scénu bourání na motorce natočili jednou a použili dvakrát v domnění, že si toho laskavý (rozuměj blbý americký) divák nevšimne, mi tam vadí úplně všecko. Slyšela jsem jen dabing, takže těžko říct, jestli je originál lepší, ale o moc víc by to asi nepozved. Hercům nevěřím ani pohyb, pastelový barvy všude, kam se podíváš, plešatej chlápek vedle svalovce, aby tak vynikla krása později jmenovaného (já ju ale nevidím), hlavní představitelka opět krásná a hubená jako typická většina amerických žen...co dál jmenovat za nešvary amerických sitcomů? Jediný, co mi to dalo, je, že teď vím, jak se řekne anglicky puma. Má to být komedie? Já se nemám čemu smát.