Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Vynikající námět, vynikající zpracování, a i když vám nemusí být všichni protagonisti sympatičtí, tady jim to zcela určitě odpustíte. Komedie v tom nejlepším slova smyslu. 101 %

Ve jménu otce (1993)

Tenhle film jsem strašně dlouho odkládala, ale po jeho shlédnutí si za to můžu jenom vynadat. A Daniel Day-Lewis se tímto zapisuje mezi mnou uznávané herce i s omluvou, že jsem ho tak dlouho opomíjela. Silná true story, silnej film, must see for everyone!

Sníh padá na cedry (1999)

Asi jen proto, že znám předlohu, která sama o sobě by dostala minimálně o jednu hvězdičku víc...doporučuju přečíst než vidět :)

Visitors (2008)

Kafkárna přesně pro mě ;)

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Hodnotím díl "Nezabiješ!" a část "DNA jako důkaz" - a nezastírám, že kdyby to nenatočila Nova, kdyby to nebylo český provenience a kdyby seriál a jednotlivý díly měly názvy, co by se mi víc libily, bylo by to i za 4 hvězdičky.

Machři a šprti (1999) (seriál)

Stačí vidět jen fotku hlavních představitelů a hned mám chuť oblíknout si o dvě čísla větší bundu maskovací barvy, spustit si vlasy přes oči, a dát všem ostentativně najevo, jak mě ten svět tam venku nechápe :D Škoda jen, že se mi většina herců v dalších seriálech pěkně zprotivila...

Vyprávěj (2009) (seriál) odpad!

Neuvěřitelně vlezlá a kakofonická úvodní písnička, nesympatičtí herci...víc jak jeden díl nezvládnu, je mi líto...ale co to kecám, není!

Frasier (1993) (seriál)

Přesně pro ty, kterým nestačí jen umělej smích, pláže přeplněný krásnýma mladýma lidma a požadujou od seriálu taky mozek.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Změna dabingu - rapidní pokles kvality (a nejen u hlavního hrdiny). U Simpsonů Bedrna byl nemocnej, ale tady - proč??? Každopádně klasika mýho dětství, jedna z těch lepších.

Profesionálové (1977) (seriál)

Nestárnoucí, britské, opravdové, nejlepší detektivní seriál vůbec!