• Krátkometrážní

Seriózní muž (2009)

Jak já tyhle konce nenávidím! Většinou nevím co si s nimi počít anebo nepočít? Jinak stylové jak se na bratry Coeny sluší a patří.

Matka Tereza od koček (2010)

Abych pravdu řekla,v tom sledu událostí jsem se ke konci filmu úplně ztratila, ale asi to nebylo důležité. Zajímavé téma, slušně zahrané (hlavně od představitele Artura). Film byl inspirovaný skutečnými událostmi a o to mě ještě více udivuje, kde se bere v člověku to zlo a agrese. No,podruhé bych si to nedala.

Melancholie (2011)

Zaplať Pán Bůh za Triera ! Zase se mu podařilo vyvolat ve mně spousty emocí . Takže: začátek velmi působivý,vizuálně dokonalé a spolu s muzikou umělecké dílo.Potom typická severská oslava ,která mě skoro vždy baví, výborně zvládnuté charaktery postav, krásná a dokonalá Kirsten a výborná Charlotte a trocha záhad na popřemýšlení. Ale přece jenom mám nějaké to ALE. Já bych to snesla tak o půl hoďky kratší (a to mám ráda pomalý filmy) a moc nemusím ty sci- fi prvky. Málem bych zapomněla zmínit ty překrásné svatební šaty. Poklona kostymérům. Po čase ¨musím přehodnotit ze 4* na 5,protože o filmu jsem hodně přemýšlela a mám z něj pořád zvláštní pocit......

Pečeť vraha (2003)

Tak tenhle film šel úplně jinou cestou než já. Chvílemi jsem pochybovala jestli to není satira ,ale nebyla .Protože jsem vydržela až dokonce a protože tam byly scény ,který mě bavily, tak**.

O čem sní muži (1999) (TV film)

Tenhle dokument jsem viděla před lety a už tenkrát se mi moc líbil. Dnes jsem byla unešená. Zásadní životní otázky a upřímné odpovědi od opravdových MUŽŮ. Už jsem skoro zapomněla jací jsou. Že mají jiné priority než my ženy? Tak to mi dnes přišlo naprosto přirozené a roztomilé . No, na někdy je ten vyšší věk přeci jenom dobrej :-)) .

Moje válka (2001)

Soudě dle zdejších komentářů jsem jedna z mála komu se tenhle film líbil. Musím uznat , že Tolo byl trochu přitaženej za vlasy, ale jéžiš (teda vlastně Ježíš ) stane se. A W.Dafoe v roli faráře mě bavil. Já mám prostě ráda pomalu plynoucí lidský příběhy a to byl tenhle film .

Strom života (2011)

Po 3/4 hodině jsem odešla z kina a to jsem neudělala léta. Film je podle Ondřeje Erbana chytrý a náročný a to já teda asi nejsem. No co se dá dělat, ještěže hodnocení je subjektivní dojem. Ta * je za snahu všem zúčastněným.

Sherrybaby (2006)

Vynikající Maggie Gyllenhaal uvěřitelně narušená osoba.Pro mě byl tenhle film objevem. Do jeho zhlédnutí jsem si myslela,že k tomu, aby člověk začal ,,nový život " stačí ,, bejt čistej ". A ejhle, ono to asi není tak jednoduchý.

Můj soukromý měsíc (2009)

Moje hvězdy jsou za neotřelý nápad a odvahu.Jinak nuda nud. Ještě, že jsem u toho žehlila :-))

Cesta (2009)

Tak takhle nějak jsem si to představovala když jsem knihu četla.To se o mnohých zfilmovaných knihách říct nedá. Vydařené. Vigo výbornej a mně to pomalý tempo nevadilo.