• Krátkometrážní

Průvodce (2008)

Film, při kterém se mi tajil dech. Fascinovaně jsem pozorovala s jakou jemností , úctou k člověku a smrti, se dá dělat taková práce...Ti Japonci mě prostě vždycky něčím překvapí. Filmem prochází neuvěřitelné postavy (ohromně roztomilá Daigova žena Miko a výborný ředitel podniku). Masahiro Motoki zahrál svoji postavu skvěle,byl dokonale uvěřitelný. Trochu méňe sentimentu na konci a bylo to 100%.

Harry to s vámi myslí dobře (2000)

Z kámoše Harryho jde trochu strach už od začátku filmu.Skvělá scéna v autě při cestě na letní dům.Tolik nervozity ,aby člověk pohledal.Myslím ,že všichni co máme děti jsme si tohle zažili.A ještě ke všemu to vedro.....

Kniha přežití (2010)

Enšpígl mi mluví z duše, líp bych to nenapsala

Černá kniha (2006)

Střašně dlouhý film ,kde se dějí neuvěřitelné věci .Slečna Rachel připomíná tak trochu Jamese Bonda, naštěstí je krásná ,takže se na ní hezky kouká. Pro mě zklamání.

Dokonalá svatba (2010) (divadelní záznam)

Vynikající představení, bavila jsem se určitě min.110min. Obdivuhodný výkon p.M. Němce.Tleskám vestoje !

La traviata (2005) (divadelní záznam)

Krásné hlasy,dobré herecké výkony,krásná scéna a vůbec... Nádherné představení .Díky ČT.

V řetězech (2006)

Výborná muzika,výborný S. L. Jackson, fakt sexy CH. Ricci , vedro a ten řetěz.......Dobrý.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Drsnější detektivka s kvalitně vystiženými postavami a atmosférou,kterou může leckterý film závidět. Nenudila jsem se ani chvíli.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Tak tohle si k první Bridget ani nečuchne.Z vtipné ,normální holky,které se občas něco nepovede se stala uťáplá trapka s věčně doprošujícím se pohledem. No, aspoň je to Renée :-)

Candy (2006)

Na tohle téma už bylo natočeno hodně filmů a tohle je lepší průměr s vynikajícím Heathem Ledgerem. Ta čtvrtá * je pro něj.