• Krátkometrážní

Život Adèle (2013)

Přestože mi živočišná Adele nebyla moc sympatická a některé scény byly pro mě moc dlouhé (nekonečná chůze celou školou) , tak film byl strhující, dojem obrovský a mé obzory rozšířen 90% Přehodnoceno na 5*, dojezd je několikadenní.

Lásce na stopě (2001)

Typický film pro vánoční období. Viděno podruhé a pořád dobré, asi jsem romantická duše. Někdy.

Popelčin komplex (2013) (TV film)

Panejo, tak tolik pravd už jsem dlouho neslyšela. Pí. režisérka a všechny přítomné dámy, mají můj hluboký obdiv. Standing ovation.

Velká nádhera (2013)

Já bych řekla velká vizuální nádhera. Tak proto vedou všechny cesty do Říma!

Deník Dity P. (2013) (pořad)

Křečovité jako hrom, vizuálně dokonalé a na recepty se dívá krásně. Pí Dita mě svou obhroublostí docela baví.

Revival (2013)

Alice Nellis je evidentně moje krevní skupina. To už vím dávno, vrcholem jsou Tajnosti, který jsou, zatím, pro mě pořád nedostižný, Revival mě bavil. Přestože hlavní dějová linka je tak trochu sci fi, postavy jsou velmi lidské. A ty člověčí polohy jsou fakt vychytaný. Akorát se nemůžu rozhodnout....kdo je mi nejvíc sympatický?

Všude dobře, proč být doma (2009)

Milý, moc vtipný film s velmi sympatickými hlavními postavami. Sam Mendes nezklamal.Zaplať pánbůh.

Příběh mého syna (2012)

V tomhle filmu je jedna scéna která mě dostala.Je v ní taková bezmoc, že mám při vzpomínce na ni, pořád svíravý pocit v žaludku. Za ni, o jednu hvězdu víc.

Truchlivé dědictví (2004)

Tenhle film stojí za zkouknutí už jenom kvůli J.G.Levittovi.Věřila jsem mu každý slovo,každej pohyb.Skvělej výkon a výbornej film.