• Krátkometrážní

Krásná řeznice (2012) (TV film)

Pustila jsem si to k žehlení a kdybych to v polovině vypnula,nic by se nestalo. Předvídatelné,stokrát natočené téma,nezajímavé herecké výkony.Nuda nud.

Dobré srdce (2009)

Můj táta měl bar a s Jacquesem hodně společného, polovinu "pouček" důvěrně znám :-). Někdy postavy ,které působí neuvěřitelně , jsou reálné až až.. Příjemný film ,který mě hodně pobavil.Finále mu odpouštím.

Navždy svoji (2013) (seriál)

Nic proti mladým křesťanům,ale jejich druh zábavy mi opravdu vyrazil dech. Vrátila jsem se tak o 30let zpět, na svatbu, kde bych i jako host nevěděla trapností kudy kam. Jako sociologická sonda je tenhle dokument určitě zajímavý. P.S. Zdá se mi to nebo jsou některé otázky od pí. režisérka kladeny s despektem ?

Gia (1998) (TV film)

Skvělá Angelina Jolie a nejdrsnější scéna- fotomodeling Gii v Mnichově.

Láska (2012)

Reálné jak jen to jde, až z toho mrazí. Jak křehká je lidská důstojnost a jak těžký boj o ni. A často ho prohrajeme. Při velkém štěstí máme vedle sebe milujícího partnera. Po Bílé stuze,která byla pro mě zklamáním,tady je to jasných 5*.

Kůže, kterou nosím (2011)

Vizualně dokonalé,děj nepředvídatelný .Film plný napětí a tajemna se skvělou atmosférou.Pro mě jsou filmy P.Almodóvara čím dál lepší.

Bezva chlap (2010)

Výborně jsem se bavila, S. Skarsgard skvělej jako vždycky a Norové drsní jak se od nich očekává.Pro mě 90%.

Čtyři v tom (2013) (seriál)

Hodnotím po dvou epizodách, zatím jsem se nenudila ani chvíli a to jsou mé děti dávno dospělé.

Antikrist (2009)

Za tolik emocí ,co ve mně film vyvolal, si 5* rozhodně zaslouží. Nebyla to, ale lehká podívaná.

Vinou lásky (2011)

V závěru už jsem se trochu ztratila , ale dojmů mám hodně......Sebedestrukce je mocná.