Bastardi 3 (2012)

Cikáni sou prostě zlo!

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Honza Kraus je prostě génius. Jeho přehled je fakt neuvěřitelný. Jsem rád za někoho jako je on i u nás. Primacká verze mi příjde ještě lepší než původní, takže skvělá náplň volného času.

Třída - Život poté (2010) (seriál)

Každá epizoda je jiná, ale vlastně perfektní. Možná i geniální. Epizoda s učitelkou byla strašně šílená.

Dexter (2006) (seriál)

Všemu jsem dával přednost před Dexterem, všechno jsem chtěl vidět dřív než Dextera. Možná i dobře, když předemnou čekalo hned 7 neuvěřitelných serií. První série Skvělý začátek..Vrah s chlaďákem proti celému maiamskému oddělení ve vyšetřování plém záhad, podrazů, ale hlavně těch záhad a překvapujících momentů..opravdu ten nejlepší kriminální začátek, jaký si jen přát. |100%|. Druhá série Seržnat Doaxes své podezdření potvrzuje a nenechá Dextrovi klidu. Několik hodin se jen čeká, jak se to mezi oběma vyvine. Určitě jsem nečekal vyloženě až tak vyhrocenou situaci, v jakou se to dostalo. Jako pokračování skvélé jedničky obstála bravůrně |90%|. Třetí série Trojka je zcela jiná, než předchozí dvě. Sledujeme posloupnost bohaté a respektované osoby Migela, po tom, když se setká s Dexterem a vytvoří zabijácké kombo. Já osobně jsem tomuto duu fandil. I když to ostatně dopadlo tak, jak to v Dexterovi dopadá. |75%|. Čtvrtá série Vrah je ihned známý a je jen na nás ho sledovat. Koloběh..možní i nekonečný koloběh tří (čtyř) vražd na stejný motiv samozřejmě neunikl pozornosti agentu Lundymu a díky němu i Dexterovi a Deb. Zabiják Trinity, také s určitým kodexem, je přecejenom další z vrahů, kterým vězení osud nepřipravil. |80%|. Pátá série Pětka navázala na extrémní konec čtverky, chvíli řešila problém, a pak se začala věnovat svému záporákovi. Nová postava, Lumen, se mi líbila asi víc než samotný případ. I přesto je pro mě pátá série asi tim nejslabším, i když nijak špatným |70%|. Šestá série Naprosto zvrácené kousky. Andělská smrt, hadi v těle, samozřejmě další psychopatickej magor. I když, ten k tomu měl určité moto. Až bych řekl kreativní. Konec s Deb holt někdy musel přijít |90%| Sedmá série Řekl bych asi, že první série, kde mají tři různé situace velký prostor (Dexter a Debra, Isaac a jeho mafie a LaGuerta). Nezapomenu na ten šílený rozhovor LaGuerty s Deb myslím v posledním díle u LaGuerty v kanclu. Šílený psychický nátlak. A ten konec...fakt si nedokážu představit, co se bude dít. Osmička bude epická. |95%|. . Na Dexterovi mám rád hlavně jeho detailní propracování snad všech situací a také to, že si dobře udržel kvalitu první série, takže jedině maximální hodnocení!!

Pelíšky (1999)

Jeden z nejgeniálnějších českých filmů, ne-li vůbec nejlepší. Perfektně zobrazuje dění v českých rodinách v naší černé éře legendárními komediálními hláškami i dramatickými chvílemi, které k té době prostě patřili. Bez Jiřího Kodeta by ale Pelíšky nebyly tím, čím jsou. Miluju ten film!

Kill Bill (2003)

Může být lepší způsob vytvoření pořádné masochistické řežby, než s běsnící Umou Thurman v pořádné Tarantinovce? Myslím, že ne. Japonské prostředí mě maximálně zaujalo, pořádně osekané končetiny prostě nemůžou nudit. Teda aspoň mě nenudily. Kill Bill je asi nejlepší "bojovka", kterou jsem viděl a taky se skvělým soundtrackem. Skvělá odreagovačka.

Lidská stonožka 2 (2011)

Tak toto je šílenost. Kdo toto sakra vymyslel?! Ať kdokoliv, tak má můj odbdiv! Po něčem naprosto novém (po první stonožce) se objevilo něco, z čeho se vyvalí opravdu velké množství průjmů. Sakra vždyť je to geniální! Takovej magor, jako ten malej šilhavej tloušť snad fakt nemá obdoby. Kde ho vytáhli proboha!! Opravdu si nedokážu představit lepšího možného představitele tvořitele. Černobílé ztvárnéní je absolutně na místě. Nízké hodnocení mě fakt mrzí, ne, fakt mě sere. Pravý hororový fanda by tento skvost měl náležitě ocenit, ne ale odpadem. Narozdíl od těch puberťáků naháněných strašným zabijákem někde na konci světa, jak to v dnešní době býva, si opravdu řeknete..Být jakýmkoliv článkem opravdu nechci!