Hostel (2005) odpad!

Toto je väčšia parodia na horor než Scarie movie. Ukážeme slovenskú zabíjačku a každý sa z toho akože posere. Bohatí ľudia z celého sveta prichádzajú do najväčšej diery sveta (tak tu je vykreslené Slovensko), aby si tu liečili svoje komplexi tým, že týrajú a zabíjajú ľudí. Už len ten samotný dej nemá hlavy-päty. Herecké výkony sú dosť slabé a nepresvedčivé. Slovákov tu hrajú českí herci, aspoň tu chcem pochváliť slovenských hercoch, že sa neznížli na to hrať v tejto grcke. Takto sa skutočné horori netočia.

Mafstory (2006) (seriál)

Jediný slovenský sitcom, ktorý si naozaj môže dať označenie sitcom s veľkým "S." Nevšedné a sarkastické spracovanie príbehov mafiánskej rodinky. Napriek nehviezdnemu obsadeniu, podávajú herci vskutku komické dobré výkony.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Je to 10 epizod pararelne zmiešaných, takže to nemá žiaden súvislý dej, ale je z toho len guláš, v ktorom sa divák stráca. Humor však zostáva, takže je sa na čom baviť.

Inimă de țigan (2007) (seriál) odpad!

Mega odpad medzi odpadmi! Škoda reči.

Pokoj v duši (2009)

Další nafúknutý slovenský film. Dej v podstate žiadny. Herecké obsadenie spolu s hereckými výkonmi dosť úbohé. Viac o ňom nemôžem napísať, pretože vlastne nie je ani o čom.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál) odpad!

Mal to byť sitcom nadväzujúci na úspešných Susedov, avšak je z toho len slabý odvar. Ráková v roli uletenej Maďarky už nie je vtipná a Kraus paraduje už aj sám seba. Humor je silený, plytký až trápny. Herecké obsadenie je na počudovanie (preboha, ako prišli na Ladslava Potmešila?!). Celkový dojem je dosť chabý.

Zita na krku (2011) (seriál)

Aj vám pripadali kulisy z tohto seriálu akoby ich ukradli z Priateľov a dali len novú sedačku? A o podobnosti sitcomu Dharma a Greg ani nehovoriac. Čo sa týka hereckého obsadenia, tak za najväčší omyl považujem Cinkotu, ktorý o herectve nemá ani zdanie. Krajčiová je síce dobrá herečka, ale kedže v ten večer šla ešte dvoch seriáloch začína byť nie na krku, ale po krk. V podstate jediný, ktorý tam zapadá je Kostelný. Žeby som sa válal od smiechu, tak to nie, ale párkrát som sa uškrnul. Príde mi to natočené v americkom štýle na slovenský spôsob a výsledok nič moc

Na stopě (1985)

Zaujímavé spracovanie mojej obľúbenej hry. Taká parodia na 10 malých černoškov s prvkami klasických detektívnych schémat trocha pripomínajúc film Vražda na večeri (ktorá je po humornej stránke o hviezdičku vyššie). Tri varianty rozuzlenia, pričom ten tretí je najzaujímavejší. Tim Curry v roli komorníka je nezabudnuteľný.

Vražda na večeři (1976)

Skvelá parodia na klasické detektívky s nečakaným rozuzlením.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Ked hodnotím tento film, tak tým vlastne hodnotím aj knihu, pretože je doslovným prepisom. Pri tejto knihe sa totiž scénar akosi nedá meniť, pretože je to hádanka s kopou indíciami a keď nejaké tie indície zmeníte oproti knihe nebude to do seba zapadať. Takže ak neradi čítate knihy, ale chcete vedieť čo to je DaVinciho kód, je tento film pre vás ideálny, pretože nebudete o nič ukrátení z knihy.