Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Indiana Jones odišiel na dôchodok, a tak ho prišiel zastúpiť Flynn Carsen. Je to taká nemastná-neslaná adventúra, ale pozerať sa to dá. 2,5 hviezdičky

Princ z Persie: Písky času (2010)

Celý film mi pripadal ako promo k novej verzii PC hre Princ of Persia. Adventúra, súboje, prekonávanie prekážok, skákanie na strechách, plytký dej bez nejakej myšlienky či pointy. Mal som pocit, že hrám počítačovú hru bez joysticka.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Další z príbehov o škaredom káčatku. Človek by čakal, že do tejto otrepanej témy dajú niečo originálnejšie, čo sa bude líšiť od ostatných takýchto príbehoch (aj keď to natáčali podľa literárnej predlohy), no je z toho len tuctuvý film. 3 hviezdičky sú za úžasnú Meryl Streep, ktorá je záchranným kolesom pre tento film. Inač Meryl tu vyzerá ako sestra Cruelly De Vil.

Velkej biják (2007)

Jedna z dalších paradujúcich blbostí, na ktorých sa rád zasmejem. Jennifer Coolidge je dokonalá Biela Mrcha.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Človek by čakal, že z takej zaujímavej myšlienky ako je "obrátený kolobeh života" natočia originálny film, no je z toho len neuveriteľne dlho naťahovaný (kľudne by stačila aj polovica filmu) a nudný životopis s love story alias Forrest Gump, čím vlastne bola potlačená do úzadia hlavná podstata filmu.

Prosincoví kluci (2007)

Nenáročný príbeh o štvorici chlapcov túžiacich len po jednom- nebyť sám. Nie je to film patriaci na strieborné plátno, ved tak aj dopadol, napriek tomu, že doň vsadili hlavného ťahúňa Dana R. Každopádne na to, aby ste ten film dokázali dopozerať do konca, musíte byť citlivý, empatický človek, aby ste dokázali pochopiť o čo v skutočnosti v tomto filme ide. Príjemná jednorázová oddychovka.

Lhář, lhář (1997)

Tradične bláznivo-dobrý Jim Carrey v tradičnej bláznivo-blbej komédií.