Podfukáři 2 (2016)

Pretrpenych 130 min. Film sa snazi byt velmi chytry, ale je to taka blbost, az ma z toho zuby bolia. Ano, sem - tam vtipna scenka, pripadne super pripravene vystupenie, ale na film je to strasne malo. Trpi to aj tym ze prakticky nam to uz nemalo co ponuknut. Takyto namet je fakt len na jeden film. A herci? Podobny casting som uz davno nevidel, no ani ti herci tomu nemali ako pomoct. Strasne do seba zahladena motanica.

Mládí (2015)

Prijemny film, ktory potesi trefnymi metaforami o zivote. Niektore vitpy boli az privelmi psychologicke, alebo skor intelektualne? Vtedy ma ten film velmi nebral, lebo mi to prislo az velmi "starecke". Vacsinou to vsak fungovalo a bavil som sa. Niektore sceny boli poriadne ujete, cize sem tam som mal fakt zmiesane pocity, ze naco sa to vlastne pozeram? Nemam velmi v laske filmy, kde je sami starcek, ale toto neurazilo. Mozno ten zaver a scena s balkonom mi prisla trochu nepochopitelna. Ale celkovo to bola fajna oddychovka, s oblubenym Cainom v hlavnej ulohe.

Vetřelec (1979)

Alien svojou atmosferou musi zaujat kazdeho. Teraz sa tocia digitalne rozpravky, toto je film. Videl som to min 20x a verim tomu, ze to este stihnem par krat :-).Proste jeden/ jedna z najoblubenejsich filmov/ serii. Efekty odpovedaju dobe, o to viac to vsak boduje spominanou atmosferou. S tym svetlom pracovali brilantne. Weaver je tiez super. Plamenomet jej sekol :). Teraz sa tocia filmy plne efektov, no bez akejkolvek atmosfery. Tu este aj pohladenie kocura vyznie dramaticky. Som zaujaty, ale ako vidiet, nie som v tom sam.

Bourneův odkaz (2012)

Neviem cim to akoze malo doplnit celu seriu, ale ako samostatny film, ktory sa "obtiera" o Bourna to celkom funguje. Renner bol super, no miestami ma to akosi nudilo. Takze viac ako 3* si nedovolim.

Pasažéři (2016)

Jennifer by som si vybral tiez. Mozno prave preto to ma stale take cisla, podla vsetkeho by tak spravili viaceri. Je to taka romanticka sci-fi "vec". Neviem to pomenovat, bez toho aby som pouzil nadavku :-). Su tam vsak aj zaujimave veci, ten bazen by som bral. Z pohladu hodnotenia filmu sa mi pacila scena so stratou gravitacie. Samozrejme vizual na jednotku, takze trochu sklamanie, ze to nedopadlo o cosi lepsie, teda serioznejsie. Moj nazor.

Za každou cenu (2016)

Super vymysleny western z prostredia bankovych lupicov. "Stretnutie" s tymto filmom hodnotim velmi pozitivne. Obcas mi vsak vadilo velke filozofovanie. No paci sa mi to kvoli slusnym dialogom, Bridges zahral politicky nekorektneho stareho hundrosa, ktory si ziska kazdeho :-), obstojnemu pribehu a super soundtracku. Premyslam o 5*.

Kávomat - Miestny úrad Hodrušany (2016) (seriál) odpad!

Totalne bez vtipu. Proste nepozeratelne. Som zvedavy kedy sa dockam slovenskeho serialu bez zbytocneho prehravania a afektu. Sitcom nie je divadlo, kokos.

Život brouka (1998)

Na toto som bol v kine ako male decko. Teraz som to videl v Tv a pacilo sa mi to. Mozno som len nostalgicky, ale na tie 4* to proste ma. Aj pribeh bol v pohode.

Invaze terordaktylů (2016)

Celkom slusna blbina, ktora zaujme, resp. pobavi maximalne svojou absurdnostou. Vajce-asteorid z vesmiru? Wtf? V inych filmoch by v podobnej situacii boli armadne manevre, no tu si bez problemov pobehas po meste. Scena ked je Lars uneseny je epicka, fakt. To uz koho napadlo? Sem-tam vas to pobavi, ako napriklad zakolenie jedneho vtacika US vlajkou. Sem-tam vas to urazi (revolver s 1000 nabojmi), no ak mam byt uprimny, castejsie ma to pobavilo. Cize nakoniec tomu nemozem dat menej ako 2*. Inak, cca v 3/4tine sa to snazilo parodovat Lovcov Duchov? "Vdaka" za Prima Cool.