Život (2017)

Pustal som to s otvorenou myslou, nedalo sa cakat, ze to bude lepsie ako Alien, no s malou dusickou som dufal, ze to bude pozeratelne. Poviem to takto, neurazilo ma to, no ohureny som neostal. Cize, pozeratelne to urcite je. Zamrzi par hluchych miest, bez ktorych by sa to priblizilo k sympatickej stopazi. Niektore sceny su trohu nelogicke. Celkom sa to hralo na vazny film, takze niektore tahy postav by som necakal. No je to "horor", takze tie niektore debilne reakcie zucastnenych sa musia prepacit. Zaver bol good, no cakal som nieco take. A ozaj, Calvin mi kus prekazal. Asi mi vadila jeho inteligencia :-).

Columbo - Dvojitý šok (1973) (epizoda)

Celkom prijemna cast. Pacilo sa mi to kvoli zvratom, no zapletka bola jednoduchsia a celkom citatelna. Ale Columba si vdy rad pozriem so zaujmom. Pani Peckova bola tak trosku "crazy". A dokazovanie na zaver bolo tiez super. "Myslim, ze som prisiel zatykat."

Trainspotting (1996)

Pri zaverecnych titulkach som si vravel: "Ako je mozne, ze som sa tomu filmu tak dlho vyhybal?" Odpoved ma nenapadla do dnes (film som videl pred 4 dnami). Neviem co dalsie napisat. Lebo to co som tolke roky pocuval od ludi sa az tak nenaplnilo. Preco? Lebo film je este lepsi ako tie odporucania od znamych. Prakticky od zaciatku, do konca som mal otvorene usta a nechapal som, coho som svedkom :). Cista zverina. Je to vsak taktiez super dielo o drogach, ktore pouci lepsie ako stat alebo neziskovky. A "Underworld" na zaver.

Lovci záhad (2012) (seriál)

Toto je podareny serial. Sem tam sa objavi cast ktora ma nebavi, ale pri tolkych castiach to je celkom zvladnutelne. Paci sa mi aj sposob akym to je natocene. Casti o nacistoch, mayoch su super.

LEGO® Batman film (2017)

Pacilo sa mi to o cosi viac ako Lego pribeh. Toto bolo akcnejsie a hlavne ma to viac zaujimalo, kedze tych zapornych postaviciek bolo poriadne mnozstvo. Trosku zamrzi, ze zaporaci tam hrali fakt druhe husle, aj ked potencial, vyuzit ich ucast, bol velky. Tu to trosku zlyhalo, inak to vsak bolo vtipne, vhodne pre dospelych a asi aj pre deti :). Vo filme sa nenachadza nic, co by ma extra iritovalo, takze som spokojny.

John Wick 2 (2017)

John Wick pokracuje v nastolenom tempe z prveho filmu. Dovolim si tvrdit, ze dvojka je este o cosi lepsia. Mozno vas to nicim neprekvapi, ale podla mna sme dostali presne to, co sme cakali. Ziskalo si ma to taktiez atmosferou, ktora sa mi zdala akasi temnejsia ako v jednotke. Preto som bol viac vtiahnuty do deja a film rychlo odsypal. A niektore sceny su fakt epicke. Je to jeden z tych filmov, ktore nevaham pozriet kedykolvek s tym niekto za mnou pride. Takze moje odporucanie: Sadnut, priputat pas a len si uzit jazdu.

Jason Bourne (2016)

Akcne to bolo teda poriadne. No uz by som si s Jasonom Bournom dal pokoj, keby som Damonom :-).

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Bolo to slabsie ako som cakal. Pacili sa mi efekty, no inak ma to nicim neohurilo. Bolo to nejake prazdne. Scenaristicky nedotiahnute. Mozno to bude slabou predlohou, no necital som knihu, takze neviem zhodnotit. Uvidime ako sa to vyvinie dalsimi filmami, no mam pocit, ze to je viac menej pre mladsie rocniky. Mne sa pacil maly cierny zlodejik, ktoreho mohli vyuzit viac a prislo by mi to aspon vtipne.

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

Zle, zle, zle, celeee zle. Dufal som, ze to vdaka Hasselhoffovi bude aspon trosku vtipne, no nebolo.

Anakonda (1997)

JLo v lepsich rokoch. :) Skoda len, ze to je take slabsie becko.