Temná okna (2023)

Thrillerová oddychovka, drží si slušné napätie. Aj keď páchateľa uhádnete v dostatočnom predstihu, jemne vás prekvapí, že film sa nekončí 100%ntným happyendom. Ak by to tak bolo, veľmi by to znížilo moje hodnotenie. Vysoko oceňujem minutáž. Žiadne zbytočné časové naťahovanie..

Vocasy na tripu (2023)

Sklamanie. Takmer všetko vtipné bolo v upútavke. No obávam sa, že chyba môže byť aj v réžii slovenského znenia..

Mluv se mnou (2023)

Očakával som druhotriedny lacný horor, no z kina som odchádzal príjemné prekvapený. Malo to všetko, čo od šťavnatého duchárskeho hororu očakávam. Zvláštna zápletka, veľa napätia, napínavý priebeh aj pikantný záver, ktorý nás doviedol zrejme na začiatok ďalšej časti, ktorá by bola logická.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Ak je horor tohoto druhu váš žáner, tak určite nebudete sklamaní. Filmárska, scénaristická a réžijná lahôdka. Som nadšený!

Otázky pro papeže (2023)

Umne vybratá vzorka mladých ľudí (obeť zneužívania kňaza, nebinárna osoba, moslim, bývalá mníška, ktorá stratila vieru..) dáva pápežovi otázky "na telo" v intímnom rozhovore face to face.

Papežův vymítač (2023)

Film splnil všetky očakávania. V celku kvalitna filmarina s výborným výkonom Russella Crowa.

Vřískot 6 (2023)

Ten pocit, keď idete do kina a očakávate ďalší "tuctový" diel zo známej série. Dúfate, že to bude aspoň priemer a nie "trapošina." Tu nastal moment príjemného prekvapenia až úžasu, že z Vreskotu sa dá vytĺcť takéto niečo. Správne davkované napätie, výborný scenár a prevedenie. BTW. Prvý krát ma vo Vreskote "dostala" ľakačka, čo sa mi stáva dosť výnimočne. Tvorcom tlieskam a blahoželám. Za mňa skvelá práca.

Nezvěstná (2023)

Napätie, nečakaný a šokujúci zvrat, zaujímavé "app" prevedenie, neprehnaná minutáž.. za mňa nominácia na oscara za scenár, strih a réžiu.. plný počet. Zaujímavé, že tak kvalitný film má slabé promo a málokto o ňom vie. V kine som 3x týždenne a videl som len jednú upútavku.

Zvrácená (2021)

Zlý scenár, zlé prevedenie. Za snahu 1*