John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Nevěřte zde tak nízkému hodnocení!!!!!!!!!Parádní jízda. Bavil jsem se. Trošku mi to námětem zavánělo v Avatarovi, ale graficky epické a mohutné. Vidět to v kině dám asi plnej počet hvězdiček - 84%

Detektiv Nash Bridges (1996) (seriál)

Nesnáším kriminálky jakéhokoliv druhu, co teď módně letí v TV. Nash Bridges si mě získal. Dobré zápletky a humor - 75%

V hlavní roli Maja (2009)

Příjemná švédská komedie. Krásná kamera a citlivý scénář. Jednoznačně příjemné překvapení - 70%

Jonesovi (2009)

Skvělé, svěží a originální, čehož si v dnešní době cením. Demi a Amber jsou neskutečně HOT. Slintal jsem celý film - 78%

Pekelná ženská (2001)

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií. Kultovní scénky. Zahn a Black jsou božííí kchhhh přepínám kchhhh.....a Amanda neskutečná feministka. - 90%

Jesse Stone: Tenký led (2009) (TV film)

Dobře napsaný scénář a kontraverzní policista Jesse. Je to film pro vyzrálé filmové fajnšmekry. Žádné drahé výbuchy, ani kozaté kočičky - 70%

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

V 90 letech pecka, teď ve 21 století trošku sranda a amatérština. Rád se ale i po letech podívám a tiše závidím záchranářům jejich moře a pláže - 60%

Diktátor (2012)

Neskutečná jízda už od prvního výstřelu :-D . Charles a Cohen znovu nezklamali. I když parodie bývají občas tupé, tak tohle má koule.Bavil jsem se. Brečel jsem. Co víc?Jo ty Lamba po Manhattanu...90%

Sigur Rós - Heima (2007)

Absolutně fantastické video. Miluju Island a miluju Sigur Ros!!!!!