Jezero smrti (2008)

Viděl 2x."Poprvé se se mnou chtěla rozejít přítelkyně, když jsem v půlce filmu řekl, že se na nás někdo dívá za oknem.Skvělý psycho thriler.Stupňující se.Takové mám rád.Skvěle natočené.Brutalita - 80%

Dlouhá cesta (2002)

Přátelé ale ten film je opravdu dobrý.Řekněme si na rovinu.Je velice příiejmné, po té změti divného Prcičkovského humoru, který v té době letěl, vidět neco co má hlubší cíl.Je to klišé, ale parádně to funguje.Já zvedám prsty nahoru, že se do toho Shankman odvážil jít.Za zmínku mi ještě stojí parádní soundtrack.Povedený komplet - 85%

Pětka s hvězdičkou (1985)

Nádherné vzpomínky na mé moravské dětství.Perfektní casting a kluci v té době byli prostě největší kingové!!:-)Kdo to nezažil zkrátka neví - 85%

Sedm životů (2008)

Po tomhle pochopíte jak tenká je pomyslná čára mezi štěstím a beznadějí.Mezi bezmocí a zadostiučiněním.Emoce stříkaly po tváři.Naprosto dokonalé!!! - 96%

Šeptej (1996)

Český Trainspotting.Kultovní a skvělé.Muchowův soundtrack neméně geniální.Je zvláštní, že kapela Colorfactory, na tu dobu nebývale kvalitní, nějak vyzněla do ztracena.Dj Loutka (RIP Michale) a jeho kultovní hraní v Roxy (Wubble U) Dávám - 98%

Zkus mě rozesmát (2011)

Scénář stupidní. Film průměrný.Občas dobrá sranda.Ovčí Aréna na mě byla už moc - 65%

Šílený Max (1979)

Stejně staré jako já.Stejně dobré jako já:-D. Na dvojku to nemá ale přesto - 80%

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Koukal jsem na to už na základce u souseda na videu v Německém překladu, takže jsem nerozuměl ani slovo.Viděl jsem to asi 200x a stále dokola.Ta atmosféra, ty lokace....Nechalo to ve mě opravdu silný zážitek.Jak říkal POMO vidět to na velkém plátně jsem maximálně rozsekán. Jeden z mých best filmů ever - 96%

Týden bez závazků (2011)

Koukám na to po třicítce a dopadá na mě lehká deprese:-). Celkem zajímavý film.Při pár scénkách jsem se opravdu smál jako poleno. DAY 2 a jeho buchty s trávou!!DAY 6 opravdu kvalitní závěrečné finále. Znovu tohle vidět? Hmmm.Asi ne - 70%

Rodinná prokletí (2010)

Pokud se budu mít v životě někdy špatně, tak vždy po shlédnutí tohohle filmu, budu vědět, že jsem se mohl narodit mnohem hůř.Mistrně zvládnuté drama, jehož atmosféře dávám o 2 hvězdy více.Film ve mě zanechal pocit dobře odvedené práce . 80%