Twilight sága: Nový měsíc (2009)

10 minut zhlédnutí mě ujistilo,že tento film není pro normálního člověka,ale pro pubescentní děcka s kterými mlátí puberta a potřebují za každou cenu nějaký idol za jehož reklamní předměty budou jejich rodiče utrácet.Co je sexy na vymazleném,do bíla natřeném klukovi?Asi nejsem EMO tak to nechápu...Hrozná slátanina,kterou i lahodná Kristen nezachrání.Ruce pryč od trojky:-) - 15%

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

Nechápu proč je Jon Jones jen TV režisér.Proč mu nedá šanci nějaké Hollywoodské studio a nevydělají jeho skvostnou prací nějaky ty mega navíc.Film je úžasný.Krásná výprava a kamera.Radost pohledět a Claire Foy jako nedostupná panička je HOT - 80%

Mikulášovy patálie (2009)

Francouzi to umí.Jejich kamera a hudba jsou nepřekonatelné.Kam se hrabe Hollywood.Úžasně vybraní herci a pěkně počeštěná jména.Zasmál jsem se velice.Moje neoblíbenější francouzká rodinná komedie - 90%

(J)elita ze střídačky (2006)

Možná jsem divnej,ale já tenhle film prostě miluju.Výborný casting!!!Po shlédnutí mám vždy dobrou náladu - 80%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Viděl jsem všech 6 dílů první série.Ačkoliv jsem byl po prvních 2 dílech velice příjemně překvapen.Poslední 2 díly byly doslova utrpení a z těch kvant dialogů jsem nejednou zíval.Připadá mi to tak zdlouhavě točené jako třeba Ztraceni.Moc dílů o ničem.Veliká škoda,ale co se dá dělat.Když je film nadmíru úspěšný,tak z něj chtějí autoři vymáčknout maximum.Jsem zvědav na druhou sérii.Snad to nebude taková utahaná semtamakce jako poslední díly první série.Dávam 4 hvězdy jen za tu atmosféru a celkem drsný scény.Občas mi bylo i horko,když jsem na to koukal večer,sám v baráku a sluchátka na uších.brrrr - 75% EDIT:15/08/2013:Právě jdu na 04X01 a začínám být na Zombíkách a hlavních hrdinech závislý.POMOOOOC

Benga v záloze (2010)

Když jsem viděl úvodní akční scénu,říkal jsem si PANEBOŽE co je to za kravinu?Naštěstí to byla jen nadsázka a já se dodíval na celý film, i když na dvakrát.Chvílemi jsem se i nasmál,ale ve své podstatě je film hodně nelogický a ačkoliv jsem se ho snažil brát s dosti velikým nadhledem,nepomohlo to a ty blbé scénky zvítězily nad těmi dobrými.Za nevyužitý potenciál dávám slabý průměr - 51%

Dokonalý svět (2010) (seriál)

ODPAD označení si tenhle seriál určitě nezaslouží.Sáhněte si všichni do svědomí vy pokrytci!Dle mého velice zdařilý seriál.Líbí se mi prupovídky Jany Hlaváčové jako v Zoufalkách.Je to něco jiného,originálního.Měli by jste být rádi za trochu nového větru zde na České seriálové Sahaře.Norisová hraje rodnou Slovenštinou neskonale vtipně a i Čvančarka je super.Nezbývá než dodat...DOBŘE KARAS !!!!

Bezva jízda (2006) (TV film)

Nemuzu si pomoct ale je to tak trapne az sem se opravdu obcas zasmal.Paradni scenka se super rychlym pocitacem:-)