Lesní duch (2013)

Evil Dead jsem kdysi baštil, s kvalitní dávkou vystrašenosti, na videu s rychlodabingem, a tak mě zpráva, o novém remaku, mile potěšila. V dnešní době, je hororů v kině, jako šafránu a tudíž jsem využil, když u nás tenhle remake hráli. Jedno velké zklamání. Idiotský scénář a stále se opakující absurdní psychologické hry typu "Davideee??".Postupné zabíjení hrdinů, jde od začátku rychlým tempem a film je od půlky neskutečně nudný. Konečných cca 20 minut beru jako výsměch a totální odfláknutí scénaristama. Oživovat někoho s igelitovým pytlem přes hlavu, může napadnout jen vola.Prej "dýýcheeej". Při konečných titulcích jsem jen tak posteskl kamarádovi, proč v tom neměl prsty i Sam Raimi, že by z toho určitě vytáhl víc..a ejhle, Sam má prsty ve scénáři. Do jaké míry by ovlivnil celý film, kdyby seděl na režisérském křesle, je otázka. Nejabsurdnější horor (spíš)komedie co jsem za poslední dobu viděl - 15%

Hotel Transylvánie (2012)

Velké zklamání.Nevyužitý potenciál, pár fórků je fajn, ale to je v konkurenci animáků, žalostně málo - 55%

Na ostří nože (1997)

Pěkný a napínavý thriller.Skvěle udělané záběry medvěda a práce s ním.Super hudba.Rád uvidím znovu - 80%

Osudová sázka (1998)

Koukal jsem ve společnosti přátel ale sám bych to asi po 10 minutách vypnul. Top scénka ve fotokabině - 20%

Stormbreaker (2006)

Proč musel McGregor umřít a nemohl být hlavním hrdinou?Proč proboha nějaký 14ti letý spratek reší záchranu studentů?Světa?Hodně špatný vtip - 20%

Procházka v oblacích (1995)

Moc pěkné a romantické. Aitana je sexy.Taky bych ji zazpíval před oknem. Jdu se učit Španělsky - 75%

Zastav a nepřežiješ (2006)

Je to jízda přátelé. Akční scény mají spád a Statham v teplákách je prostě kůůůůl - 80%

Odstřelovač (2007)

A mě se to teda líbilo. Dobře zpracované a Kate Mara..mmm - 70%