Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Velký potenciál toho, mít v tv pořad s novou platformou, ALE totální zbabrání scénáře a smyslu téhle série. Zbytečně, nudné a bez pointy. Hry nás baví, ale takhle? To se chcete do TV fakt za každou cenu dostat?Vypadá to jak virální prostituce. Mám Aliho rád, ale tohle je fakt špatnej sen - ODPAD

Škatuláci (2014)

Temný animák jako Koralína.Skvělá atmosféra a neskutečně vykreslené charaktery.Musím vyzvednout skvělý český dabing Mám takové animáky moc rád. Bohužel je jich jako šafránu - 86%

Kniha přežití (2010)

Falloutovské putování na západ s cílem měnit víru, toho času zapomenutou, v časech bídy a utrpení, kde voda a jelení lůj jsou cennější než zlato a drahé kameny. Skvělá atmosféra i kvalita akčních scén. škoda, že jich je jako šafránu. Lehce nevyužitý potenciál, ale pro mě osobně příjemné překvapení - 80%

Noční incident (2011)

Dobrá atmosférou správně nasycená jednohubka. Škoda tak krátké stopáže, určitě by šlo si pohrát s filmem trochu víc - 75%

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Zvuky Windows jako efekty při mávnutí kouzelné hůlky????????Promiňte ale tohle bylo fakt moc - 9%

Rachel se vdává (2008)

Na můj vkus trošku moc ukecané a klasická americká rodina která mele pořád to stejné, aby ve finále, vůbec ničemu nerozuměla..Jo a Anne!!! Mikádo ti fakt nesluší!! - 52%

Rodinný víkend (2013)

Parádní scénář ušitý všem postavám na míru. Hodně příjemná rodinná komedie - 76%

Lotrando a Zubejda (1996)

Nadprůměrná pohádka, z které udělal Uhlíř svýma písničkama pohádku co pohladí nejen na duši - 80%

Bony a klid 2 (2014) odpad!

Neskutečně trapné a ohavné.Film, který se vrací k jedičce.Scénář neexistuje.Casting s výběrem aktuálních hvězdiček dle možnosti zaujmout.Takovej ten Troška style!!!V tomhle případě je mi na zvracení pane Olmere - 3%