Chyby (2021)

Po dlouhé době České drama, které mě zaujalo a dá se říct i pobavilo. Pavla Gajdošíková je moc sympatická a talentovaná herečka. Úplně jsem se do její role, jestli to jako chlap vůbec můžu napsat, vžil. Doufám, že dostane dost příležitostí, aby nám to dokázala. Budu se na to těšit.

22. míle (2018)

Dobrý akční film a k tomu můj oblíbený Marky Máří. Vypnout mozek a hurá do zábavy.

Poslední souboj (2021)

Silný motiv a excelentně natočený. Klobouk dolů před hereckými výkony 3 hlavních postav a světe div se, i Bena Aflecka musím pochválit.

Lajna - Finále (2021) (epizoda)

Nadprůměrný a vtipný seriál. Po skvělé první sérii následovala horší až průměrná druhá a rozporuplná třetí. Třetí série byla taková... No... Skvělé hlášky střídaly trapné, vtipný děj střídala nuda a konec takový "po americku", a do celého vyznění jak pěst na oko, naroubovaný. Ale chápu, že to nějak skončit muselo.

Overlord (2018)

Vylodění v Normandii, Bratrstvo neohrožených, Ostrov Dr. Moreaua a Úsvit mrtvých v jednom filmu. Zní to blbě, ale nakonec to až tak velká blbost nebyla.

Rezistence (2015)

Nic nového, skoro žádná akce, žádné překvapení, takové celkem zbytečné. 1x a dost.

Zmetci (2021)

Další film, u kterého nechápu nízké hodnocení. Vše už tu sice bylo, ale to u spousty jiných, více hodnocených filmu. Příjemně strávený čas se sympatickými postavami a lehkým dějem.