Ženy v běhu (2019)

Feel good jo, ale vlastně mě to trochu uráží. Běhat má člověk kvůli sobě,ne kvůli chlapovi, mrtvýmu nebo živýmu. Když ženská nemá chlapa a psa, tak může být taky v pohodě. A Vetchýho prostě doma nechceš.

Tvář vody (2017)

Chtěla jsem dát tři, ale pak jsem si vzpomněla na dvě wtf scény (muzikálová a koupelnová) a musela jsem to stáhnout na dvě, je mi líto. A taky to bylo přehnaně dlouhý.

Dobré ráno, Vietname (1987)

Nemůžu dát víc, protože mě hrozně rozčiloval dabing, což je u filmu o rádiu dost naprd... Ani ne tak u Robina Williamse, ale u ostatních, kde se hlasy nehodily k postavám... A spousta vtipů se nejspíš ztratila v překladu... Například když se někdo jmenuje Garlick nebo Dick, tak se s tím moc českého humoru neudělá...

Modelář (2020)

Možná se čtyřmi hvězdami nadhodnocuju, ale snažím se vyvážit své předsudky, se kterými jsem na film šla (nedůvěra k české tvorbě). Závěr (novinový titulek) zapůsobil a převážil definitivně hodnocení ke 4 hvězdám. Viděno v letním kině Hranice :)

Skleněné peklo (1974)

Copak se dá dát míň než pět hvězd filmu, kde září Steve McQueen A Paul Newman?

Alibi na klíč (2017)

Za sebe bych raději méně destrukcí čoklíka, ale párkrát jsem se smála i nahlas. Dobrá letní komedie :)

Noc v New Yorku (2014)

Jen kdyby se obě postavy sobě navzájem míň omlouvaly :) ale jinak to mělo krásnou atmosféru setkání, které může být náhodou a už se nikdy neopakovat, ale stejně vás posune dál. A když vám zůstane úsměv na rtech...

Jako malé děti (2006)

Bylo by to za čtyři, ale posledních 10 minut to zabilo. Teda hlavně o se dvou hlavních postav týče. Ronnie super.