Třetí princ (1982)

Trávníčkové mi neva, ale moc mi ten příběh nedává smysl, hlavně teda ten princip třetího úkolu - jak se pozná, že Jaroslav vyhrál? Nebo na to jdu moc vědecky? :-D

Příšerky s.r.o. (2001)

Já tu malou prostě miluju! Je to milý, vtipný, napínavý, záporák taky stojí za to, takže za mě pět hvězdiček!

Notting Hill (1999)

Dávám pět asi proto, že jsou Vánoce a navzdory tomu, že je Hugh takovej nekňuba, Julia vlastně šílená mrcha a spolubydlící se fakt nedá vydržet. Ale zase tam není žádnej šíleně trapnej projev (teda kromě "jsem jen dívka, která stojí před klukem", ale to je krátký a bezbolestný), takže vlastně je těch pět zasloužených.

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Po druhé sérii to fakt na čtvrtou hvězdu není, i když naděje tam chvíli byly...

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Komentář viz Verbal - když asi koukáte na Jurassic World, tak co byste tak chtěli jinýho? Chris je láska.

Velký Gatsby (2013)

Než jsem si zvykla na způsob, jakým je to vyprávěné a točené, chvilku mi to trvalo, ale nakonec si mě Gatsby získal :-)

Dark (2017) (seriál)

Ale jedna série stačila. Na to, jak někdo počne svou matku se svým dědečkem, se už fakt koukat nemusím.

Bluesman (2019)

Nejsem žádný fanoušek Blues a na premiéře jsem byla víceméně náhodou, ale moc mě to bavilo. Pěkné záběry, zajímavé osobnosti, zajímavý pohled na svět a zas vím o jedné české osobnosti, o které jsem neměla ani ponětí.

Trpaslík (2017) (seriál)

Jako pobavila jsem se.