Kalifornie (1993)

Brad je naprosto úžasně nechutnej. Já myslela, že on bude ten normální a Duchovny ten divnej, ale takhle to bylo dokonalý, obě holky taky skvělý. Trochu jsem z toho byla v nervu, ale skvělý.

Sezn@mka (2016)

Fakt špatný. Hvězdička za soundtrack.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Pozor spoiler. No co? Oddechová akční romantika. Za konec ve stylu "vlastně nám to hrozně neklapalo,ale zjistili jsme to až když se objevil Harrison Ford a vytáhl mi hada z kraťasů" strhávám hvězdičku.

Bláznivá runway (1999)

Začínám na třech, hvězdička mínus za totálně ujetý chování Mary, další hvězdička mínus za úplně mimo českej název. Hvězdička plus za podmanivého Russela. Další mínus za šíleně nesympatickýho Zona, plus za to, že každej by občas potřeboval nechat nad sebou přistát letadlo. Vychází to? To je fuk.

Všichni prezidentovi muži (1976)

Nevím, jestli ten film jen nesedl nebo co se stalo, ale vůbec mě nebavil. Dva novináři pátrají, nikdo jim nic nechce říct a nakonec jim tajemný hlas z garáže všechno řekne. Hm.

Ledové království II (2019)

Jako ta čtvrtá hvězdička je za Olafa, ale když on je tak boží :-)))

Daleko od hlučícího davu (2015)

SPOILER Krajina krásná, Batsheba taky, Gabriel taky. Jenže jsem nečetla knížku a tak mi opravdu není jasné, proč si brala toho kníratýho hrůzu, dokonce ani proč si on bral ji. A už vůbec ne, jak se stane, že si při vlastní svatbě spletete kostel a proto už nikdy neuvidíte svého snoubence a umřete. Heh.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

V podstatě to nebylo nijak strašný, ale přišlo mi to trochu jako promrhanej potenciál Chrise, kterej byl prostě jen na facku. Viděno v dabingu.

Den co den (2018)

Ale jo, proč ne. Když si přečtete, o čem to je, ale stejně si to pustíte, tak si pak nemůžete stěžovat, že to byla blbost, žejo :)) "Když jsem byl malý přišlo mi zvláštní, jak všichni mluví o zítřku. Jako bychom měli být zítra zase spolu..."

Havel (2020)

Zvláštní filmový žánr, který se nedá hodnotit než ve vztahu k hlavní postavě, každý jde do kina s nějakým očekáváním a promítá si vlastní názory na Havla. Mně přišlo líto, že za celý film se vlastně nedozvíme, co na Havlovi Olga vidí, a vlastně ani, co na něm vidí lidi, kteří podpořili jeho kandidaturu. Působí to, jako by se na ten balkón dostal omylem, prostě se "jen" držel svých zásad, aby nebyl "ulepený", ale mně to přišlo málo.