Pařba ve Vegas (2009)

můj názor na tenhle film je to úplná blbost, nebavilo mě to ani chvilku dokoukal sem to ale to je tak vše, nikdy víc

Top Gear (1978) (pořad)

VŠECHNY MOTORISTICKÉ POŘADY TŘESTE SE, NIKDY NEBYL NENÍ A NEBUDE LEPŠÍ POŘAD O AUTECH. MOŽNÁ SOU JEJICH TESTY ŠÍLENÉ, HUMOR OPLZLÝ ALE PROSTĚ O TOM TOHLE JE. MIMOCHODEM JÁ TO CHCI TAKY DĚLAT

Carlitova cesta (1993)

NEVÍM ASI JE TO KLASIKA, ALE MĚ SE TO ZDÁ TAKOVÉ NAEMASTNÉ NESLANÉ. AL JE KLASICKY PECKA, OSATNÍ HERECKÁ ELITA TAKY, ALE PROSTĚ TOMU NĚCO CHYBÍ. ČEKÁM ŽE SE NĚCO ZAJÍMAVÉHO STANE A ONO NIC. AKORÁT NA KONCI JSEM SE PŘISTIHL JAK CARLITOVI FANDÍM AŤ SE MU PODAŘÍ UTÉCT A ZAČÍT ZNOVU. A JEŠTĚ K TOMU DODÁM ŽE PŘÍBĚH JE DOCELA DOBŘE ČITELNÝ.

Milionář z chatrče (2008)

hodně velká pecka. srdcervoucí příběh obyčejného kluka ze slumu který prostě prochází životem, který mu naděluje sakra velké sousto beznaděje,ale vždycky se z toho svými silami nějak dostane přežije a jde dál. Dál je to také nakouknutí do Indické kultury i s těmi velmi stinnými stánkami života. Je to příběh lásky, zklamání, bezmoci a vítězství. Takových kousků by mělo vznikat více.

Telefonní budka (2002)

skara tak tohle byla pecka, film který měl rozpočet nula nula nic až na herce, prostředí jedné staré budky pro šlapky. Napětí, ani chvilku mě to nenudilo. Farrel je dobrý herec a tady mu to šlo perfektně a Whitaker a ten jeho tupý výraz hodňáka mám taky rád.

Orel Deváté legie (2011)

poměrně kvalitně zpracované historické téma. Nebylo to TOP ale koukalo se na to v pohodě. Rozhodně čitelné už od začátku. Takový kvalitní zabiják nudy

Zrození Planety opic (2011)

takže začnu spíš od konce, ten ve mě vyvolával rozporuplné pocity jestli mám fandit opicím které se jen chtějí dostat ven a dávají si bycha aby nikoho nezabili, nebo vyjeveným lidem kteří prvně střílí a pak se ptají no to je Amerika. James franco takový upřímný zvířemil který se stará o opa na jehož matce dělal pokusy. Jinak je film opravdu dobře natočený zpracovnaný+ luxusní efekty.

Machete (2010)

já nevím ale i přes docela slušné herecké obsazení mě tenhle film ani na chvilku nevtáhl do děje a docela jsem se u toho nudil. Je to taková Rodriguezovská řežba ale na to aby byl film kultovní mu toho velmi velmi hodně chybí asi i herci. A hlavně nemám rád obtloustlého Segala, za něho bod dolů

Jak vycvičit draka (2010)

průhledný příběh, ale na to že je to animace tak mě to trochu chytlo za srdce

Kokain (2001)

Elegantní chytrý Antonio Montana. Další z klasických filmů s drogovou politikou. Velmi pěkně natočené, a ještě líp vybraní herci.