Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

úááá tak tohle je opravdu gangsterka, jenže ne tak jak ji znáte ne tak jak jste ji někdy viděli, tohle je torchu jinak. Hrdina nesmpatický, výkony herců taky nejsou na oscara. ale přesto tenhle film je surová podoba zločinu od počátku až do "konce". Myslím že i když si tenhle film neshlédnou statisíce lidí tak si zaslouží stát se klasikou

Nedotknutelní (2011)

tak tenhle film si zaslouží aspoň 6 hvězdiček, je to drama ale zasmějete se u toho víc než u komedie. Ač je to drama film odsýpá, nikde není mrtvý bod. Herci vybraní velmi dobře, realistické a výborné výkony. A jako milovník Maserati. No prostě lahůdka. Doporučuji

Hitman (2007)

takové slabé 3, koukat se na to dá pěkně ale do děje to moc nezatáhne

Souboj cti (1996)

jako když jsem měl 10let tak jsem tenhle film žral ale s odstupem času je to naprostá hovadina,co je docela špatně udělaná

Bez dechu (2011) odpad!

můj první odpad :D , tak tohle je neskutečná blbost, od začátku až do konce nůdá, akční chvilky nebyly akční ani záživné, nějaký výraz dramatu ten Natan úplně zabil tím krutopřísným výrazem a neherectvím X přeherectvím.

Kajínek (2010)

vono kdyby to nebylo tak směšně přehrané a tak i trochu legrační a předrsnělé tak by se na to dalo koukat. A co opravdu nesnáším u takovýchto filmů je taková ta česká "seriálová" kamera alá kobra11. No a ti herci, provařené obličeje zkrátka spíš nic než moc.

Vyměřený čas (2011)

ale jó docela dobrý, příběh docela dobře zpracovaný, nějaké to napětí tam taky bylo, sice žádná kultovní záležitost ale koukalo se na to pěkně a těch 100 minut by mohlo být i delší

Aréna (2011)

tak za prvé, myslím si že je to kůl a dobře se na to kouká, na to že se točilo prakticky v jednom prostředí tak to taky dopadlo velice dobře. SL Jackson jako vždy kvalitka, a zbytek herectva mě nijak extrémně nenadchl. Ne že by byli špatní, ale přišlo mi to trošku jako neherci. Jo a vadilo mi, že nina dobrev na kterou jsem se velmi těšil, si střihla jenom takovou malililinkatou roličku.

Elitní zabijáci (2011)

nevím nevím tenhle film byl primárně dobrý, dobrý kamera, super obsazení. Ale nejvíc mě od začátku vadilo, to pro mě nejasné dobové určení. Tenhle film je prostě jenom dobrý. Na kultovní pecku co si divák zapamatuje to prostě nemá koule.

Expozitura (2009) (seriál)

je sice pravda že výkony našich českých herců jsou velmi jalové, a to jejich jakoby real drsné hraní působí chvílemi komicky, ale o tom už se tu toho napsalo dost. Každý další díl se mi zdá více a víc zajímavý, velmi dobře zpracovaný děj a mozajkovitost každého dílu. A ty 4 hvězdičky dávám za to že si to na nic nehraje, i když mohlo by se trošku přidat na brutalitě.