Ať žije Django! (1968)

Ať žije Django! Django je fiktivní postava, která se objevuje v řadě filmů Spaghetti Western.  Původně ho hrál Franco Nero v  italském filmu Django (1966), od té doby se objevil v 31 filmech.

Bergwelten - Die Huberbuam – Bluad is dicker wia Wossa (2022) (epizoda)

Huberbuam – toto jméno je v horolezeckých kruzích již dlouho pojmem. Dva obyvatelé Berchtesgadenu Thomas a Alexander Huberovi jsou nejen horolezci ve své třídě, ale jsou také nejlepší dvojicí bratrů lezců na světě již tři desetiletí a jsou skutečnou značkou. Nejtěžší cesty sportovního lezení na světě, výstupy na ty nejpozoruhodnější vrcholy, bláznivé volné sólo túry a neuvěřitelné rychlostní rekordy v lezení, grandiózní expedice a horolezecká dobrodružství v nejextrémnějších oblastech světa – Huberbuam má nabušenou „knihu vzpomínek“ . Od mládí tvořili zdánlivě dokonalý tým. A přesto: Oba jsou dva silní jedinci s velmi odlišnými charaktery a odpovídajícím egem, kteří se někdy hlasitě střetávají. Společně i samostatně otevřeli Huberbuam svými projekty a psanou alpskou historií nové dimenze. Radost a štěstí, ale také neúspěch a konflikt byly často blízko u sebe. Bratři zažili vzestupy i pády, pády i triumfy. Na hoře - když se najednou něco pokazí - ale i pryč od ní, když tělo a mysl už nespolupracují.

Bergwelten - Das Steinerne Meer – Eine geheimnisvolle Felsenwelt (2022) (epizoda)

Kamenné moře. Vznikalo miliony let. Drsné a nepřístupné, ale také fascinující a lákavé. Ein Meer aus Stein leží mezi jezery Watzmann a Königssee na severu a Saalfeldskou pánví na jihu, na hranici mezi Bavorskem a Rakouskem. Na náročné vícedenní túře projdeme pohoří od jihu k severu. Dozvíme se více o jeho geologii, zažijeme vzrušující horolezeckou túru na Sommerstein a vydáme se za  na Großer Hundstod. Čekají nás i další zajímavá setkání: s tvůrcem unikátního vrcholového kříže, s dvojicí bratrů, kteří se zapsali do alpské historie, s chovateli ovcí, pro které je Kamenné moře. pastvinou a srdeční záležitostí už po generace.

Bergwelten - 10 Jahre Bergwelten – „…hinter den Kulissen“ (2022) (epizoda)

Nemůžeme přenášet hory, ale můžeme je přiblížit našim divákům." Toto motto provází  týmy tohoto cyklu po celém světě. Bergwelten začal před 10 lety fascinujícím dvoudílným dokumentem o Gerlinde Kaltenbrunnerové, která v roce 2011 jako první žena zdolala všech 14 osmitisícovek bez přídavného kyslíku. V den jeho 80. narozenin jsme měli tu čest věnovat jedno z našich posledních premiérových vysílání Peteru Habelerovi, který spolu s Reinholdem Messnerem jako první člověk dosáhl vrcholu Mount Everestu bez umělého kyslíku. Bergwelten se však nikdy nevěnoval pouze alpským hrdinům. Naše pořady se vždy zaměřují na hory, jejich historii, geografii, fascinací a přitažlivostí pro naše diváky. V našem jubilejním pořadu u příležitosti 10. narozenin jsme se rozhodli vzít naše diváky na cestu do našeho zákulisí. Stále znovu se nás ptají, jak vznikají tyto velkolepé snímky na nejvyšších horách, v nejstrmějších stěnách a na obrovských ledovcích. Společně s Huber-Buamem, Babsi Zangerlem, Beatem Kammerlanderem nebo alpskými ikonami Gerlinde Kaltenbrunnerovou, Peterem Habelerem či Hansem Peterem Eisendlem vstupujeme do světa hor, jak ho prožívají a natáčejí naše filmové týmy pro naše diváky. V tomto pořadu vám zprostředkujeme velkolepé záběry "ze zákulisí" technické a horolezecké úsilí, které vyvíjíme z vrtulníku s kamerou, s drony, ale především s našimi vysoce specializovanými kameramany a jejich týmy uprostřed nejstrmějších skal - přímo a na dosah našich hrdinů.

Až po uši - Epizoda 1 (2014) (epizoda)

Milan má jako zvoněni na mobilu písničku  „Dune Buggy“  z filmu Jestil se rozzlobíme, budeme zlí (1974).