Manželská rána (2013)

Film, který si na nic nehraje, hvězdy si dělají srandu samy ze sebe a já si ho prostě užila. Chce to mít tu správnou náladu.

Než jsem tě poznala (2016)

Hlavní hrdinka mi byla dost nesympatická a do konce filmu se mi nepodařilo pochopit, jak by se do ní mohl Will zamilovat. Znám červené knihovny v mnohem lepším obalu.

Pašerák (2018)

Mravní poučení jsem od Clinta čekala, lidskost příběhu také, jen mi to tentokrát přišlo takové bezzubé.

Bohémové (2005)

Naprosto souhlasím s uživatelem tron - po dávném shlédnutí záznamu divadelní verze jsem se na film hrozně těšila. Asi ažmoc. Kouzlo nikde, takové neslané nemastné. Rozhodně doporučuji si najít divadelní záznam.

Na nože (2019)

Od takového obsazení jsem čekala o něco větší šmrnc a také výraznější pomrkávání na diváka. Ale i tak velmi příjemná návštěva ve starých časech.

Duch (2022) (seriál)

Tři hvězdičky za pana Bjelace a jeho grimasy a hlášky. Moc příjemně mě překvapil, jak dobře mu po těch x záporácích sedí komická poloha.

Stíny v mlze (2022) (seriál)

Jsem fanouškem domácích detektivek, ale většinou má přízeň zůstává na ČT. Na Stínech v mlze mě hodně bavilo obsazení - skvělý Hanuš a Rázlová, potěšily originální titulky. Zklamání přinesl urychlený závěr s klasicky nelogickým chováním policajtů. Ale stále o třídu lepší než Specialisté a spol.

7 životů (2017)

Nápad výborný, škoda, že se to pak zvrtlo v předvídatelnou a někdy až béčkovou akci, kdy hrdinům vychází téměř vše.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Film naplnil moje očekávání. Bohužel. Knížku od Patrika Hartla jsem zkusila a přišla mi povrchní a v podstatě jen "o tom jednom". Film je samé klišé, předvídatelný, jedinou originalitou mi přišel první pánský úkol, hru na pravdu už jsme viděli několikrát, vždy se stejnými účinky. Z herců dostal zaslouženě nejvíc prostoru Martin Pechlát, ostatní hrají to své. Nejvíc mě pobavila jediná scéna (s polívkou) a čekání, kdo další si ještě střihnul cameo.

K2 vlastní cestou (2020)

Nehodnotím osobnost a rozhodovací procesy hlavní hrdinky filmu - hodnotím film a ten dokázal udržet mou pozornost po celou stopáž, ocenila jsem i delší úvod z rodinného zázemí horolezkyně, protože mi pak celý příběh dává větší smysl. A nasazení štábu si také zaslouží poklonu.