Byl jednou jeden polda (1995)

5* za film, který na nás možná dýchne stupiditou, ale minimálně stejnou měrou nás rozesměje svým nesmrtelným humorem...Potměšilovi tohle sedí určitě lépe, než trapčení někde v Ordinaci, nebo podobných kravinách...

Poslední plavba (1999) odpad!

když už vycházím z reálného základu, kterým jedno z trojčat, lod Brittanic byla, tak by se toho měl i scénář držet (mimochodem ji čekal stejný osud, jako Titanic, jen o čtyři roky později) zbytek filmu nemá cenu hodnotit, je to jen ztráta času.

Expozitura (2009) (seriál)

na české poměry bezkonkurenční počin, který snad naší novodobé seriálové tvorbě zachrání pověst (kriminálka Anděl a podobné kraviny) jen škoda, že do hlavní role postavili oteklou ošklivku, která o hraní neví asi nic, mluví se sykavkama strašně nesrozumitelně a celému seriálu její obsazení jen škodí...zato Robert Jašków velice, ale opravdu velice překvapil a vypadá to, že se z něj klube naše nová, česko-polská hvězda :) v komentářích ostatních několika uživatelů je často zminováno, že i ostatní herecké obsazení je špatně zvoleno..co byste asi chtěli? aby v televizi běhali vylepaní hromotluci s bezzubým úsměvem??? asi by nebylo na co koukat....Zedníček s Dolanským byly určitě kvalitní volba.

Fantom ráje (1974) odpad!

nehorázně vyjetá úchylárna.....jediné co tenhle paskvil obhajuje, je rok jeho vzniku - tehdejší poměry a kladný vztah k drogám....v dnešní době pro dnešního diváka fakt ODPAD!

Lidice (2011)

Škoda, od filmu jsem čekal hodně, leč došlo víceméně na zklamání.... První polovina filmu je těžká nuda a kdybych neměl na tématu vlastní zaujatý zájem, ověřit si historickou přesnost, asi bych film ani nedokoukal do konce. Tvůrci si hrají s nepopsatelným žánrem, který v sobě nese pokus o výpravnost, historii, melodrama, snad i komedii. Druhá polovina je už trochu lepší, hlavně historicky výživnější, ale bohužel se mi nepodařilo si k postavám vytvořit takový vztah, aby mne jakkoliv oslovila jejich ztráta. Tím končím komentář k dílu jako takovému. Rád bych ted ocenil obrovský kus práce nad velice vlastenecky citlivým tématem. Je škoda, že není více takových filmů, které by zachycovaly naše ponuré dějiny, jako odkaz budoucím generacím. 1 hvězda za námět, 1 hvězda za Rodena, 1 hvězda za snahu.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Postapo akční sci-fi ... co víc si přát? jen víc takových filmů :) skvělá kamera, vymakaný Stalkerovský svět, jen bych ocenil, kdyby hudba byla trochu ve stylu Fallout, ale to je detail. Van Damme sice už není nejmladší, ale pořád to umí roztočit a chvilkový doprovod Dolpha, mu jen prospěl k položení si Cobainovské otázky...mám tu ještě co dělat? Ano, máš!

Česko Slovensko má talent 2 (2011) (pořad)

na nedělní tupé zírání do televize, je Talent docela záchrana, před ostatním przněním vkusu. bohužel, je to jen znouzecnost a přiznám se, že to sleduji hlavně proto, abych viděl, jací experti se odváží před kameru :)

Šéf na grilu (2011) (pořad)

škoda že na tohle pan Pohlreich přistoupil...v pořadu nám ukázal, jak se z ostříleného inovátora stal nudný Babica. Dvě hvězdy za to, že ukázal široké veřejnosti, že hovězí steaky se prostě Well Done nejí! :)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

pořed o vaření z pohledu, který není pro každého všední...pracuji v gastronomii, možná proto se u pořadu bavím víc, než jen na 77% hodnocení, které zde na ČSFD Zdenda získal. možná někomu vadí vulgárnost, ale tak to v tomhle oboru prostě chodí a tahle mluva je, at chcete nebo ne, běžná i ve vaší oblíbené restauraci. Pan Pohlreich je geniální kuchař a skvělý bavič a tímhle pořadem, možná jste si toho ani nevšimli, už změnil v české gastronomii dost nešvarů...třeba ty oblohy :)

22 výstřelů (2010)

hvězdička za Rena, jinak mne na filmu nic nezaujalo...snad jen to, že děj doprovází non-stop hudba a je to opravdu otravné.