Povodeň (1998)

Čekala jsem katastrofický film, ale jaké bylo mé překvapení, že jde o klasický akční snímek, ovšem zvláštní zejména zasazením do netradičního prostředí a to do povodní zpola zatopeného městečka. Hrdina Tom (Christian Slater) i zloději se prohánějí na lodích a vodních skútrech a pálí na sebe ostošest. Atmosféru podtrhuje neustálý déšť a hrozící protržení hráze, snímek nepostrádá dávku humoru a množství zvratů.

Americká zbraň (2005)

Fores Whitaker opět dokazuje, že je výborným hercem, který zvládne jakoukoliv roli a Marcia Gay Harden a její role matky vraha školáků je fascinující v tom, že místy jsem jí nadávala a místy zase litovala. Příběh byl pro mne emočně silný a zároveň stále nepochopitelný v jednoduchosti pořízení zbraní v Americe.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Nechápu, jak může někdo lobbovat za tabákový průmysl a to ještě takovým způsobem. Je to absurdní a zvrhlé, ale výkon Aarona Eckharta musím ohodnotit velmi kladně i když celý film není moje parketa.

Agent z Hong Kongu (2001)

Klasická akční komedie a opět stále stejně dobře mrštný Jackie Chan. Slušná zábava.

Faunův labyrint (2006)

Přiznám se, že jsem čekala víc pohádkového motivu. Masky pohádkových postav byly sice dokonalé a Sergi López a jeho čistý záporák kapitán Vidal byl zahrán téměř bezchybně, ale film jako celek mě moc nechytil.

Denní hlídka (2006)

Musím se přiznat, že jsem se ani nevydržela dívat do konce. Prostě se to nedalo.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Příliš překombinované, rychle prokouknutelná zápletka a mmoho spojených žánrů - je to komedie, horor, akčňák nebo krimi? A že dává Edgar Wright na prdel Michaelu Bayovi? Tak to snad ne.....

Království (2007)

Zajímavý thriller z místa, které je nám hodně vzdálené stylem života a pro mě nepochopitelné hluboce zakořeněným náboženským fanatismem. Snímek nepostrádá realistické podání vztahů mezi Saudy a Američany, kvalitně zpracované akční scény a kvalitní herecké výkony. 90 %

10 000 př. n. l. (2008)

Kdo chce hledat pravdivost dějin v takovýchto filmech,tak je blázen a v tom případě by měl radši sledovat pořady na ČT2 a myslím si, že dávat filmu odpad je přehnané. Snímek je plný krásných efektů, romantického příběhu, nádherně vyobrazených mamutů a šavlozubého tygra, který mohl dostat více příležitostí. Já jsem se u snímku dobře bavila.

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Horké slunce, holky v bikinách, chlapi v rozhalených košilích, mořský vzduch, koktejly, no prostě pohoda, ale pozor i na tak krásných místech řádí podvratné živly a ty vždy dostane naše známé soukromé očko Nick Slaughter se svou partnerkou Sylvií Gerardovou.