Na nože! (2010) (pořad)

Každý díl jsme se bavil , ale je to asi otázka vkusu . Mne osobně humor ,,Šéfa,, zcela vyhovuje :) . Chtělo by to pokračování ... Dočkáme se ? ****

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Tento pořad po dobu jeho působnosti sleduji takřka pravidelně . Obdivuji i moderátorskou dvojici , bez které si tento pořad nedovedu představit . **** Jen at se co nejdéle udrží !

Všechnopárty (2005) (pořad)

I když věkem rozhodně nespadám do cíleného publika tohoto pořadu , ani nevím proč , ale prostě mne každý díl bavil , baví a asi i bavit bude ... Karel Šíp ještě má co nabídnout . Proč ne tedy ****

Kufr (1992) (pořad)

Pro mně asi nejlepší soutěžní pořad devadesátých let ! Pavel Zedníček tu tehdy opravdu exceloval. škoda jen , že v současné době se již od těchto pořadů televize distancují... *****

Angličtina pro nejmenší (1990) (pořad)

Pěkné záchvěvy první angličtiny v době temna ! Hlavně ten animovaný snímek se povedl :) ****

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Co dodat ? Kultovní a všemi národy oblíbený pořad . Flashback do našeho postkomunistického mládí . *****

Černá labuť (2010)

Unikátní film v příjemném nenudicím tempu . Dlouho Vám bude děj ještě šrotovat v hlavě. Paradoxně nejlepší okamžik tohoto filmu ukazující KVALITU , pro mne přichází po jeho skončení , kdy většina kino sálu jen tupě hledí na bíle plátno s titulky a ,,dojíždí,, na emocionální bouři ze závěru snímku. ***** Moc povedené - STOJÍ za to VIDĚT !