Kameňák 3 (2005) odpad!

První dva díly možná dokázaly z mýho ksichtu vyloudit pár poloúsměvů,ale ten třetí nejvíc odnesly moje zuby,se kterejma jsem celou dobu vztekle skřípal.Jen prosím všechny uživatele ,kteří tuhle trapnou zhovadilost spravedlivě ohodnotili,aby se nezlobili na pány Lipského a Skopečka a paní Tichánkovou,kteří byli Zdeňkem Troškou zneužiti díky své pokročilé senilitě.

Buldoci a třešně (1981)

Buldoky nějak moc nemusím,můj soused má jednoho v bytě a vždycky je od něj poslintanej celej výtah. Herzův film,kde tohle prapodivné psí plemeno vystupuje,mě příjemně pobavil už v pubertě a baví mě i nyní,hold jsem se asi ještě z tý puberty nedostal,jinak bych asi pochopil,proč to tolik uživatelů strčilo do odpádku.

Zelená míle (1999)

* * * * * tomu dám,ale nemůžu si nerejpnout,zda ten film není až setsakra moc přeceňovanej.Mě to chvílema přijde jako pohádka o lidovým léčiteli,kterej se nevinně dostane až na elektrický křeslo.Jinak hodně solidní film,kterej má však k vězeňským klasikám jako ,,Frajer Luke " či ,,Útěk z Alcatrazu" poměrně dost daleko.

Něco na té Mary je (1998)

Dokonalá parodie na romantický slzáky.Když mi to před lety vnutila kámoška k půjčení,tak jsem si o tom myslel svý,jelikož znám její vkus.Nakonec jsem to přehrál na videu a něco na tom filmu opravdu je.

Velké vítězství (1992)

Typická vlastenecká produkce mejd in júesej.Přestože je baseball ryzí americkej produkt,tak ho mám celkem v oblibě,rád a docela úspěšně sázím na zápasy MLB a jsem příznivcem mužstva Chicago Cubs.Film mě vůbec neoslovil.Příliš dlouhý,navíc krajně nesympatická G.Davis a Madonna,77% pro tuhle slátaninu je pro mě docela šokující zjištění.

Kluk od vedle (2002) odpad!

Láska přes internet je ještě vcelku snesitelnej kýč,tenhle její šmír je jedna z největších sraček co jsem kdy viděl a už se mi to nikdy nesmí objevit na obrazovce!

The Trap (1922)

Zřejmě jsem viděl tu samou verzi,co uživatel TheCaelos,takže její sledování,díky neustálému dočítání titulků se protáhlo skoro na dvojnásobek z původního šestačtyřicetiminutového snímku.I tak film má svižné tempo a L.Chaney exceluje,rád bych viděl původí verzi 61 min s alespoň nějakým primitivním hudebním doprovodem.

Dobrodružství Robina Hooda (1938)

Curtizova klasika,se kterou se žádné další zpracování o zbojníku Robinovi nedá srovnávat,i když podle mě velkou část filmu táhne hlavní záporňák B.Rathbone.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Hodnotím s hodně přivřenejma očima,jinak horší film o Hoodovi jsem neviděl a to jsem jich viděl sakra dost.

S.O.S. Titanic (1979) (TV film)

Pro mě rozhodně nejpřijatelnější alternativa zpracování katastrofy Titanicu.Fakt,že tam je špatně situované schodiště,kuřácký salonek a spousta dalších nepodstatných drobností mě vůbec nevadí,vždyť který film natočený podle skutečné historické události je naprosto přesný.Zajímavé je,že S.O.S. Titanic vysílala jedna z našich televizních stanic jenom několik dní předtím,než televizní premiéru Cameronova dojáku.