The Wasp Woman (1959)

Béčkový horůrek o včeličkách,který jsem chtěl po čtvrthodině vypnout a jít dělat něco užitečnějšího,potom se film jakž,takž rozbíhá a nakonec jsem se dodíval bez větší újmy.

Brigadoon (1954)

Hodně naivní kýček,ale úžasně krásnej.

Doktor Hollywood (1991)

Malinko to zavání kýčem,ale M.J.Fox je zkrátka frajer ! Ta čtvrtá hvězda je za arogantního plastickýho chirurga (G.Hamilton)

Evel Knievel (1971)

Tak,jak bravurně zahrál G.Hamilton zpěváka Hanka Williamse ve filmu ,,Your Cheatin Heart" , tak stejně si počínal v tomto snímku,kde hrál úplně odlišnou roli,avšak povahově téměř stejnou osobnost.Celý film je možno vidět na IMDb u tvůrce George Hamilton.

Návrat idiota (1999)

Jenom kroutím hlavou nad hromadným vzdycháním u tohoto nijakýho filmu.

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Z.Pohlreich je jediný televizní kuchař,který mi nevadí a má docela dobré hlášky,ale fakt,že se v jeho pořadu vyskytuje H.Pawlowská, (ta s tou svoji špekatou prdelí prostě musí vlézt všude) je pro mě dostatečným důvodem celý pořad ignorovat.

Nahá jsi krásná (2009) (pořad) odpad!

Tentokrát nepůjdu proti proudu,ale pyšně se přidám na stranu většiny těch totálních čuráků(komentář lesumir).Mě je úplně fuk,jestli tuhle špičku zoufalství,nedůstojnosti a exhibicionismu vysílá ČT,NOVA,RTL nebo kterákoliv jiná stanice,tohle je ještě víc než odpad a na ČSFD by měla být na takové pořady vymezena speciální stupnice.Tak,jak má každý uživatel právo na svojí oblíbenou desítku,tak by se měl vytvořit protipól na takovýhle stupidity.

Kolja (1996)

Zdeňka Svěráka mám rád,jeho synáčka už tolik ne,já vůbec tyhle protekční dětičky nemusím,ale tohle bylo tak dojemné...odpusťte,nemohu pokračovat,pro pláč nevidím na klávesnici...

Matilda (1996)

Když vidím ta nízká hodnocení,tak klidně přidám hvězdu.Mě se film docela líbil a tak hodnou paní ředitelku si ti drzí,američtí smradi ani nezasloužili.Ale jinak je to docela píčovina.

Profesionálové (2009) (seriál)

*za Čtvrtníčka,ostatní pseudoumělci snad nikde než v takových srágorách hrát nemůžou.