Kiss: Hotter Than Hell Tour (1975) (koncert)

Jestli mám nějakej kult,tak je to jednoznačně KISS,tenhle koncert ,stejně jako několik dalších znám nazpaměť a nikdy se mi neomrzí.

Klip klap (1987) (pořad)

Dívám se na to dost často a vůbec to není špatný,humor Šípa s Uhlířem mi nevadí a občas i pobaví.Ono si v pět hodin ráno není z čeho vybírat, ale tohle je ke kafi a k cigáru dobrý.Překvapilo mě,kolik se za komančů natočilo dobrejch klipů a to i se zpěvákama,který to za bolševika lehký neměli.I když, kdybych to měl hodnotit jenom podle dnešního rána,kdy socialistickej popík Arnošt Pátek vystupoval v ringu,tak bych to asi bez milosti šoupnul do odpadu.

Tescoma s chutí (2009) (pořad) odpad!

Pořady a reality show o vaření zamořily v poslední době snad všechny evropské komerční i veřejnoprávní televize.Moje hodnocení těchto programů je vesměs negativní,je to všechno pořád dokola na jedno kopyto.Markétu Hrubešovou jsem si celkem oblíbil,když jako sedmnáctiletá hrála ve filmu,,Oznamuje se láskám vašim" a to nejen kvůli její tehdejší postavě a postelovým scénám.Od té doby jsem ji viděl hrát jen v těch nejhorších sračkách,které vyrobili polistopadoví producenti:Peklo v řetězech,Divoké pivo,Žiletky, co film,to septiková záležitost.Chudák Markéta asi nemá do čeho píchnout,musí brzo ráno vstávat(pokud není pořad předtáčený) a asi v osmiminutovém pořadu,(který začíná otřesnou znělkou,která po ránu probere snad každého) se šmudlí s kastrolama,pánvema a sporákem a monotoním hlasem tam blekotá něco jako pracovní postup nebo recept.Tak to je kulinářská část raního vysílání Snídaně s Novou(možná už ne,letos jsem se po ránu na Novu ještě nedíval).To je osmiminutový,ale jednoznačný odpad!

Hlava (1968)

Hlava? Tohle žádnou hlavu nemá,a nemá to ani patu ! Na snímku je poznat,jak bylo v šedesátých letech oblíbené LSD,pod jehož vlivem tvůrci vyrobili tenhle nesmysl.Docela mě zamrzelo,že si v něm můj oblíbený herec Victor Mature několikrát štěknul,aby si přivydělal pár USD.Tohle moje HLAVA obravdu nebere. ** za celkem obstojnou muziku.

Díky za každé nové ráno (1994)

Kdyby Halina Pawlowská dál psala scénáře k takovým solidním filmům,držela klapačku a neukazovala by se na obrazovce a v časopisech,tak by mě snad i přestala srát.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Petr Novotný je na mojí černé listině.Tento ,,bavič" ,vítěz (h)různých prapodivných anket, mě několikrát svým debilním ,,humorem" donutil utéct od televizní obrazovky,v lepším případě urychleně přepnout na jiný kanál.Když TV Prima vysílala pořad 5 proti 5,tak jsem ho téměř nuceně sledoval aspoň jednou týdně se svými rodiči,ke kterým jsem chodil na návštěvu.A hle,najednou mi připadal Novotný zcela normální a řekl bych,že držel prapor téhle průměrné zábavy, mnohdy s neuvěřitelně tupými soutěžícími.

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad) odpad!

Deset let jsem byl přesvědčen,že horší moderátor než Eduard Hrubeš se v našich zeměpisných šířkách nemůže vyskytnout.Po zhlédnutí dvou dílů téhle podprůměrné soutěže s krajně nesympatickým amatérem Šimůnkem jsem se však musel v duchu panu Hrubešovi omluvit a hluboce před ním smeknout.

Kolotoč (1996) (pořad) odpad!

Kolotoč aneb Kasino pro sociálně slabé.Tuhle primitivní sračku by od odpadu nezachránil ani Marek Eben,i když silně pochybuju,že by se snížil k tomu,aby vzal takovýhle kšeft.

Leonard Bernstein nahrává West Side Story (1985) (TV film)

Chtěl jsem se podívat jen proto,že L.Bernstein napsal písničky k mému oblíbenému muzikálu ,,On the Town" a jinak jsem o něm nic moc nevěděl.Tento strhující dokument mě donutil k tomu,abych se o něj a jeho dílo začal více zajímat.

Tři mušketýři (1948)

Původně jsem si myslel,že jde o muzikál,až po delší době mi došlo,že je to jedno z mnoha filmových zpracování Dumasova románu.Nakonec to špatný film nebyl,i když horší šermíř než Gene Kelly je snad jenom Harpo Marx ve filmu ,,Noc v Casablance".