Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Jediný,co se tomu dá vytknout je to,že Trautenberg byl na tu drzou čeládku dost měkej.

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Mírně levičáckej nádech to sice má,na druhou stranu je to pěkná pohádka s výbornými herci,celej film fandím Pandrholovi.Dařbuján si nemusel nasekat fakanů jak smetí a potom škemrat o mláto,aby tu svoloč nakrmil.Na Dařbujánovi se mi nejvíc líbilo,jak pěkně poslal pánbíčka do hajzlu,to musely všem flanďákům vstávat vlasy na hlavě.

Avatar (2009)

Uživatel dobytek film okomentoval přesně,nic geniálního na týhle fantasmagorii se najít nedá,a mě by ani nenapadlo si něco takovýho stahovat.No,ale stáhnul si to synátor a já bych asi u toho dvě a půl hodiny nevydržel,kdybych se zároveň nedíval na hokej a na druhým notbuku nepouštěl z Youtube pecky od Stiff Little Fingers.Chtěl jsem se konečně podívat na 11.nejoblíbenější film na Čsfd a dnes jsem se dočkal.S jistotou můžu prohlásit,že dobrovolně jsem ho viděl naposled.Nejvíc mě na Avataru pobavily fanatický komentáře na ČSFD,který by záviděl i říšský ministr propagandy Josef Goebbels.

The Black Swan (1942)

Kdysi můj nejoblíbenější pirátský film,který jsem úplně zapoměl ohodnotit.Na svojí dobu hodně akční,kdybych ho měl podrobněji komentovat,tak bych pouze kopíroval komentář uživatele GigaPudding,který ho popsal velmi výstižně.

Protektor (2009)

Chvílema dost velká nuda,ale jinak je to jeden z mála těch lepších českých snímků tohoto století.

Medvídek (2007)

Tak zase jsem jeden z mála,který film nezklamal,já jsem totiž něco podobnýho očekával.Na Vilhelmovou už začínám mít alergii.

Černí baroni (1992)

Na Švandrlíkovu předlohu to sice nemá,ale i tak je to skvělá komedie o hodně špatný době,všichni herci zvládli své role na výtečnou,obzvlášť bolševickej chcípák Jasánek.Škoda,že následující Herzův seriál,na který jsem se hodně těšil, vyzněl v tak trapnou taškařici.

Gagman (1987) (seriál)

Určitě nepřeháním,když řeknu,že jsem viděl stovky němých grotesek ať už s produkce Halla Roache,či někoho jiného.Většinou jsem se u nich dobře bavil a sem tam se na nějakou podívám na Youtube.Tento miniseriál J.Herze mě ale dost nudil a vůbec se mi po něm nestýská.

Ostrov hrdlořezů (1995) odpad!

Píše se rok 1600 a kapitánského můstku pirátské lodi se ujala půvabná Morgan Adamsová... ,kdo jen mohl vymyslet takovou chujovinu,kdyby opravdu v roku 1600 přišla mezi hordu nadrženejch námořníků ženská,tak si každej normálně uvažující člověk dokáže představit,jak by to s ní asi dopadlo,natož aby si mezi takovou chátrou zjednala autoritu jako kapitán lodě.Možná jako pohádka pro předpubertální dítka by to obstálo,ale jako pirátskej film je to normální sračka,nehledě na to,že Geena Davis se pro tuhle roli absolutně nehodí.