Vesničko má středisková (1985)

Já v tom žádnej kultovní skvost nevidím.Je to normální, lehce buranská komedie,na kterou se dá dívat.

Eliška má ráda divočinu (1999) odpad!

Tenhle superblbý film ve mě utvrdil zásadu: ,,nechodit do kina na nové české fimy ", už se toho držím víc než deset let.

Brouk v hlavě (1968)

Viděl už jsem několik verzí téhle divadelní hry a na toto filmové zpracování jsem se podíval jenom kvůli tomu,že zde hraje R.Harrison,se kterým jsem nikdy špatný film neviděl.U málokterého filmu jsem měl takové záchvaty smíchu a proto jsem ho zařadil na čsfd mezi svoji desítku.Vždyť film má být hlavně od toho,aby člověka pobavil.

Santa je úchyl! (2003)

Nenávidím všechny Santy,kteří przní středoevropskou kulturu a středoevropské Vánoce,ale tenhle nemá chybu.

Bídníci (1998)

Ani sám nevím,proč dávám téhle trapné vykrádačce dvě hvězdy.

Černí baroni (2004) (seriál) odpad!

Ani se mi nechce věřit,že takovou amatérskou srágoru má na svědomí J.Herz.Chtěl jsem dát aspoň hvězdu za A.Hryce,ale za intelektuála Kefalína,kterého zprznil dementním způsobem R.Holub,házím celý seriál do žumpy.

Želary (2003)

K české filmové polistopadové tvorbě jsem už hodně zatrpklý a tohle je jeden z mála snímků,který mě jakžtakž zaujal.

Útěk z Alcatrazu (1979)

C.Eastwood rozhodně nepatří mezi mé oblíbence,ale nedovedu si představit v roli F.Morrise nikoho jiného.Jeden z mála filmů,kterým jsem se nechal strhnout.Na konci filmu jsem zjistil,že stojím na straně prchajících zločinců.Přestože se jedná o dost drsný snímek,tak jsem se v jeho průběhu i zasmál díky hláškám C.Eastwooda a F.Warda,který zde hraje uprchlého J.Anglina.

Slavnosti sněženek (1983)

Zřejmě jsem ještě kulturně nevyzrál a proto hodnotím tak jak hodnotím.Přesto,že zde hraje řada velmi dobrých herců,tak já jsem na tomhle buranským kultu nenašel nikdy nic a to jsem měl pokusů dost.Ta hvězda je pouze za P.Čepka,jakým způsobem zahrál vesnického křupana.