S láskou, Rosie (2014)

Začínalo to jako klasická slaďárna a skončilo to jako velmi zajímavý romantický film :)

Železná srdce (2014)

Jeden z nejlepších válečných filmů poslední doby!

Rychle a zběsile 7 (2015)

Nemusíte mít radi nadupaný káry, pouliční závody, monstrum Dwayne Johnsona nebo to, že auta jsou spíše ve vzduchu než na silnici, ale jenom kvůli P. Walkerovi je potřeba tuhle akční jízdu vidět! Expendabels mohou jenom slintat!

Divočina (2014)

Film, který si celou dobu drží stanovenou laťku a ničím moc nepřekvapí ani nezklame. Na jedno shlednutí velmi kvalitní zážitek! A ti co si mysleli, že Reese Witherspoon už zapadla mezi zapomenuté herečky jsou mimo mísu. Když porovnám herecký výkon Witherspoon ve Walk the line a Divočině, tak bych ji tu zlatou sošku dal spíše za její toulání v PCT :) 70%

Šéfové na zabití 2 (2014)

Moc jsem se u toho opět bavil, o něco lepší než jednička, no a proto si to zaslouží 5 hvězd. Tohle je komedie podlé mého gusta :)

NON-STOP (2014)

Neznámý se mi líbil, tohle ani za mák. Obyčejný film, který tady byl už asi 100x!

Interstellar (2014)

Nolan je šílenec! Další neskutečný zážitek, který se vám bude poté v hlavě motat ještě hodně dlouho. Byl jsem velmi na hraně s pěti hvězdami. ale nakonec jsem se rozhodl takto. Sci-fi není zrovna můj oblíbený žánr, tak asi proto. Parádní atmosféra, soundtrack, herci, příběh= pro milovníky sci-fi a vesmíru jasná povinnost! 85%

Need for Speed (2014)

Rozhodně to nebyl špatný film! Celou dobu filmu jsem si říkal, že z tohoto tématu tvůrci vymáčkli co se dalo. V některých pasážích to opravdu připomíná NFS, respektive NFS Hot pursuit a film si stále drží stejnou latku. Nelze tvůrcům nic vyčítat(samozřejmě chybky tam jsou), ale honičky aut jsou už tak ohrané, že se tam nic vymyslet nedá. Suma sumárum se jedná o zajímavý snímek podle počítačové hry, ale rozhodně se nejedná o nějakou pecku. To očekávám například od chystaného Assassins creed! 70%