Armageddon (1998)

Že ten svět zachraňují pořád jenom amíci a všichni při tom mají neutuchající smysl pro humor? Tak snad příště vezmou s sebou taky někoho od nás ze vsi.

Jízda (1994)

Krásná letní pohodovka z jihu Čech se skvělou muzikou. Alespoň chvíli bejt svobodnej. To buď máte v srdci nebo ne. A nehledejte za vším nějakej význam nebo smysl. Prostě vemete káru a jedete se projet...

Akce Bororo (1972)

Skvělý příběh a muzika, tajemná atmosféra a krásná Božidara. Před 40 léty docela troufalý film a ojedinělost. A až uvidíte zabijáka Krampola tak se i zasmějete.

Zbožňuju prachy! (2006)

Na toto musíte mít náladu a mělo by vám být přes čtyřicet. Taky o tom, že si chlap po dvaceti letech manželství popovídá líp s chlápkem z ulice, než doma se svojí ženou. Tak to sedí.Kvůli J. Aniston 4.

Krvavý příliv (1995)

Před koncem světa nás všechny zachránil černoch s elektrickou pájkou v ruce, který opravil jediný fax na palubě. Tipuji, že vyměnil tranďák nebo tam místo kondíku dal kus oloupané brambory. (To fakt chvíli funguje, kdysi jsem takto opravil svoji Jawu23-Mustang!) Ještě že dnes smí hlavice z ponorek odpálit pouze Obama. Hned líp spím. 3 za ty torpéda, to mělo něco do sebe.

Pistolnice (1994)

Do konce jsem to neviděl, to se fakt nedalo a to jsem fanda tohoto žánru. Pro koho to vlastně bylo natočený? Ten film by nezachránilo ani to, kdyby ty čtyři pistolnice byly od začátku nahý...

Kolja (1996)

Kdo v souvislosti se Svěrákem mluví o kalkulu na city, vypočítavosti a kýči je divnej nebo spíš nic nepochopil. Tak kalkulujte Čechové, sedněte do necek a dopádlujte si přes Atlantik pro nějakého Oskara. Vždyť je to tak jednoduché. Třeba příští týden, má foukat východní vítr.

Smrt krásných srnců (1986)

Jako rybář co vyrostl u vody, ale i kdybych byl z Prahy - plný počet!

Pelíšky (1999)

To zdaleka není pouze skvělá komedie, plná skvělých hlášek. Je to i smutná výpověď o době, kdy většina národa hrála jakousi podivnou hru...Ale když sednou k jednomu stolu bratři Donutil a Polívka, tak to fakt stojí za to