Superpolicajti z Miami (1985)

Slabší film oblíbené dvojky. Doporučuji vyhnout se původnímu dabingu Olivy a Zavřela. Celý film nadabovalo asi tak 5 herců a je úděsné slyšet každých 5 minut jinak kvílejícího Bohdana Tůmu, Miroslava Saice anebo Soběslava Sejka. Láme to uši, nechápu, jak to takhle někdo mohl vypustit do TV. Druhý dabing s Mrkvičkou a Schánilcem je snesitelnější.

Aladinova lampa (1986)

Pár vtipných momentů se tady najde, ale jinak je to průměr. Na kazetě jsem měl verzi s dabingem Jana Kalouse a Miroslava Saice, který mi na Buda Spencera neseděl ani trochu a proto dávám pouhé 2 hvězdičky. Jasná ukázka toho, jak se dá srazit kvalita filmu vinou špatného obsazení dabéra hlavní postavy.

Ďáblovo pokušení (1991)

Většina filmů, kde hraje Bud Spencer bez Terrence Hilla je spíše průměrných a toto je jasný příklad. Jsou sice horší filmy, ale tento se moc nepovedl. Souboj dobra a zla, málo rvaček, nic moc příběh. 3. hvězdičku přidávám za krásnou ďáblici.:-)

Transformers (1984) (seriál)

Klasika a srdcovka. Todle jsem měl jako malej kluk moc rád. Proto mě nějak extra neuchvátily Transformeři ve filmovém zpracování. 3,5 hvězdičky.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Francouzská variace na Toma a Jerryho. Není to špatné, najdou se zde velmi dobré epizody a narozdíl od Jen počkej! nebo právě Toma a Jerryho nevyhrává vždycky pouze 1 a tatáž strana.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Fajn seriál, v podstatě Tom a Jerry v podání našich rudých bratrů. Toma a Jerryho jsem měl ale vždycky raději, proto "pouze" 4 hvězdičky.

Klukoviny Toma a Jerryho (1990) (seriál)

Oproti "Velkýmu Tomovi a Jerrymu" je toto slabý odvar, některé příběhy jsou sice dobré (zejména ty z první série- opět správně nasazený Jiří Lábus jako Tom), postupem času ale kvalita padá dolů.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Můj nejoblíbenější kreslený seriál, který nic nepřekoná. Můžu to vidět kdykoliv a vždycky to pobaví a zlepší náladu. Nejlepší večerníček, jaký kdy běžel na ČT. Výborný dabing (Tom-Jiří Lábus, Jerry-Jana Altmanová, Bulda-Jiří Bruder, Kachňátko-Jiřina Bohdalová), výborné skeče. Není co dodat, 100%.:-)

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Telenovela, která odstartovala šílený příděl telenovel v našich televizích. Viděl jsem 1 díl a bohatě stačilo. Narozdíl od Šeherezády jsem alespoň 1 díl shlédnul, ale už nikdy více! Je to v podstatě všechno stejná slátanina, tudíž je i stejné hodnocení. Odpad!

Manituova bota (2001)

Vinnetoua mám rád a tak mě tato parodie na něj velmi potěšila a pobavila. Řada vtipných gagů, film nenudil ani chvíli. I když to parodovalo hlavně Poklad na Stříbrném jezeře, tak narážky na ostatní díly z "Velké čtyřky" nebyly taktéž nejhorší. 80%