Hezké sny (2007)

Hezké, ale myslím si, že si Jake Paltrow mohl víc vyhrát s fantazií. Ve snech se přeci žáné meze nekladou. Jeho představa o snech muže, který prochází krizí středního věku je poněkud nudná a smutně neoriginální.

Madisonské mosty (1995)

Dávám 3*, ale přemýšlím, jestli to není zbytečně moc...jedna za Meryl Streep, druhá za Clinta Eastwooda a třetí...třetí asi za ty úchvatné mosty :)

Hotýlek (1975) (seriál)

Viděla jsem sice pouze s českým dabingem, ale stejně to bylo obrovské zklamání. Čekala jsem něco ve stylu Monty Python, něco velmi vtipného místy až geniálního (a takoví Pythoni určitě jsou), ale...Hotýlek mě ukrutně nebavil, vtipy se někdy opakovaly až mi bylo docela trapně...a to jsem vážně chtěla, aby se mi líbil.

Zrcadlo (1975)

Tohle byl můj první Tarkovského film a nestydím se říct, že nemám ani tušení, co jsem těch 108 minut vlastně sledovala. Chtěla bych tento film okomentovat, vážně chtěla, nejspíš to bude věkem a málým množstvím zkušeností, ale potřebovala bych k němu průvodcovskou příručku.

Zvedá se vítr (2006)

Na zlatou palmu v Cannes jsem se druhou polovinu filmu dost nudila...

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Měla jsem z toho trochu strach, protože recenze nebyly a nejsou zrovna růžové. Na rozdíl od ostatních, kterým se film většinou nelíbil a těch, které i znechutil (proč proboha ?), mě nijak nepohoršoval. Uznávám, že pan Menzel už natočil (a snad ještě natočí) lepší filmy, nechápu však, co většinu lidí tak pohoršuje. Nečetla jsem knihu a po tom, co film tak strhali, jsem vlastně nic nečekala...možná tím to bude - nic jsem od něj nečeka a nijak výrazně mě nazasáhl. Prostě veskrz průměrný film, bez kterého se obejdete.

Drsný Harry (1971)

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: Do I feel lucky?"

Ptáci (1963)

Zatím jsem moc Hitchokových filmů neviděla, takže nemůžu srovnávat, ale Ptáci mě zklamali. Možná jsem měla příliš vysoké nároky, ale "nejlepší horor století" mě vůbec nevyděsil a místy mi přišel i hloupý.