Forrest Gump (1994)

Jeden z těch velkých filmových zážitků, hlavně proto že do tohoto filmu určitě všichni vložili hodně práce. Příběh je velice krásně vyložen. Absolutní výkon Toma Hankse.

Armageddon (1998)

Wow... Takhle by měl vypadat opravdový film. Ty dějové úseky do sebe krásně zapadaly. Herci světových kvalit. Ale hlavně příběh je absolutně nepřekonatelný. Nejlepší katastrofický film. Lépe to snad natočit už nešlo - 5*.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Za ten začátek a dětské herce dávám 2*. Jak vstoupili do továrny celý film šel do háje. Depp otřesný.

Let 29 (2005) (seriál)

Celkem vtipně udělaný seriál, nemusíte nad tím přemýšlet. Pro mě průměr mezi seriály...

Srážka s kometou (2007) (TV film)

Tento nízkorozpočtový film patří k těm zdařilejším kouskům, pořád je to však podprůměrný film. V podstatě skoro žádná akce a scény nebo obrázky, které už byli použity někde jinde.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Vyblýskaná akce ve všech směrech. Film tak nabitý energií sem už dlouho neviděl. Hodně dobrý film.

Spy School (2008)

Nevhodné nad 15 roků. Hloupé téma, příběh i herecké výkony (až na některé). Taková báchorka hodící se tak akorát na vystřízlivění po náročném večeru.

Krvavá sklizeň (2007)

Význam slova béčkový horor se tu zcela naplnil. Ale jinak se na to pěkně dívalo. Taková kravinka no, 3*:)

Opravdový život (2008)

Je to pěkně natočené, výkony Nicka Stahla a AnnySophie Robb jsou perfektní, ale nějak mi unikal vyšší význam toho filmu. Některé momenty tam byli sic zbytečné a příběh bych trochu pozměnil. Ale jinak po dlouhém zamyšlení bych hodnotil jako nadprůměrný film. PS: Po druhém shlédnutí naprosto úžasný zážitek, při kterém se mi chtělo chvíli smát a chvíli zase brečet.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Ach jo. Toto bylo opravdu velké zklamání. V celém víc jak dvouhodinovém filmu se našly asi 3 dvouminutové pěkné záběry. Nic víc. Zbytek byla nehorázná nuda! Film mi zkazil celý den. Dokoukal jsem jenom proto, že mám ságu o Harrym Potterovi rád... Po třech letech sem tomuto pokračování dal šanci znovu a můj názor se po přečtení knihy naprosto změnil.