Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Mě to bavilo. Na to že to trvalo dvě a půl hodiny, tak jsem se vůbec nenudil. Ale že by to bylo až tak vynikající? No každopádně ''Na takovejhle kšeft bysme měli mít brokovnice''. :)

2Bobule (2009)

Pokud se Vám líbily Bobule, tak neváhejte. Toto je minimálně stejně dobré, možná i lepší.

Transformers 3 (2011)

Velké zhoršení oproti předchozím dílům. Bylo to koukatelné, ale už to nemělo tak dobrou atmosféru. Pořád dokola se dívat, jak se ty potvory mimozemské ničí, už tolik nenadchne. Ani hudba už nebyla tak dobrá a mě teda hlavně chyběla krásná Megan. Po další projekci musím, ale uznat, že to bylo pěkně natočené.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Vcelku dobré pokračování s ještě větší akcí než u jedničky (občas to bylo až přeplácané). Druhá polovina už byla hodně zdlouhavá, ale ten konec všechno zachránil, protože v tomto filmu jde hlavně o ty úžasné efekty.

Transformers (2007)

Úžasná akční podívaná, výborné všechno, superkrásná Megan Fox a dobrý soundtrack vznáší Transformers do nebes. Jediná škoda jsou občas ty hlášky, protože chvílema to vypadá spíše jako komedie. Mohlo to být více epické, ale i tak bezvadný nářez.

Let číslo 93 (2006)

Skvělé popsání situace, co se toho dne dělo Americe před očima, očima letecké kontroly. Byl z toho cítit chaos, kolem toho všeho, strach všech těch lidí a bezmoc. Skvělé záběry věží a poslední minuty byly neuvěřitelné. Jak já těm lidem fandil:( BIG UP posledních 30 vteřin filmu!

Zkažená úča (2011)

Toto je spodní hranice čtyř hvězdiček. Neurazí to. Je to vcelku příjemné, ale ani to nějak nenadchne. Strašně pomalu ubíhá čas, ale to spíše vidím jako pozitivum, protože se na to koukalo opravdu dobře. Skvělá Cameron Diaz a krásná Kathryn Newton:)

Schindlerův seznam (1993)

Nejsem filmový kritik, proto tomu nedávám plný počet. Pro mě průměrný film, který by ale mělo shlédnout co nejvíce lidí, aby se člověk poučil z minulých chyb. To je asi tak vše.

The Runaways (2010)

Wau Dakota Fanning, ještě že to dopadlo tak, jak to dopadlo:) Kristen Stewart též působivá, ikdyž ne tak jako Dakota. No mohlo to být veselejší, ale tak když to mělo být asi podle skutečnosti. Jinak mě film silně iritoval. Lidi, neberte drogy xD. Po závěrečných titulcích jsem si uvědomil, že mi film zvedl náladu - hvězdička navíc.