Devátá brána (1999)

Viděl jsem to už dávno, ale co si pamatuju, tak průměrnej příběh a podprůměrnej konec = průměrný hodnocení

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Co proti tomu všichni máte? Dyť je to nářez.... Negři s bílym otcem a matkou (však víme :D) jsou nejlepší... A to ostatní taky jde :D Nejlepší bylo zabíjení krávy :D

Paranormal Activity (2007)

Lepší než Blair Witch, horší než snad všechno ostatní... Možná jsem se chvílema i bál, ale jinak prostě nuda

Na vlásku (2010)

Říkal jsem si, že to bude totálně o ničem, tu pohádku přece už každej zná a navíc je to přece příběh pro holky, tak proč bych se na to koukal... Až mě k tomu jednou dokopala moje malá ségra, že se na to chce koukat se mnou... Tak jsem si řekl, že přinejhorším u toho usnu, vzal jsem misku Chocapiců a čekal co bude. A hle, ono je to ještě nacpanější skrytejma vtipama "pro větší", než akční věci typu Megamind... A navíc to s původní pohádkou má společnej jen základ. Skvělej film, kdo má rád vtipný animáky, neměl by se nechat odradit tím, že tohle už prece všichni známe, protože neznáme :)

Game Page (1998) (pořad)

Teď jsem okomentoval Re-Play, tak jsem si řekl, že když už jsem u toho... Ani nevim, co vytknout první, jestli trapně počítačově udělaný studio, nebo fakt, že vůbec nevěděli, o čem mluví... K tomu ani není co dodat

Re-Play (2009) (pořad)

Dá se na to koukat, podle mě lepší než GP, dokonce jsem si i myslel, že jsou aktuální, ale když dneska řekli, že Patapon 3 ještě nevyšel (já ho viděl na PSN ještě když fungovalo = víc než týden), tak jsem změnil názor... Ale pořád dobrý, těch pár minut se tomu dá obětovat.

Horší než smrt (2007)

"Shit... Everything's so fuckin' green" :D Jsem se zase po dlouhý době královsky pobavil :D... Napsal bych víc, ale dostávám další záchvat smíchu :D

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Snad jediný, na co se dalo koukat v TV, když jsem udělal tu chybu a nevzal si do Itálie žádnej film, asi to bude tím, že nevnímáte zvuky (jo, ta jejich mluva je hrozná), jen se řežete smíchy... Kam se hrabe trapná parodie jménem Ninja Warrior, tohle je Takeshi's Castle, čistá brutalita :D

Red (2010)

A jsou tady, staroušci... A na starý kolena to pořádně rozjeli! Ale teď fakt... Byla sranda je sledovat, jak se sotva zvedaj z křesla a najednou to nandavaj CIA, jako by to dělali denně. No a když přišel Malkovich, tak mě málem vyhodili z kina (jakože jsem se smál :D). Pak už to šlo jako po másle - akce, vtip, akce, vtip... Asi tam nebyla žádná nezapomenutelná scénka, ale stejně jsem se královsky bavil, i když to zrovna nemělo bejt vtipný, protože jen ten pohled na mírně přestárlý herce se zbraňema v ruce mi přišel zábavnej. Když ten film neberete moc vážně (přece jenom, parta důchodců vs. CIA nezní moc reálně), tak určitě plní očekávání. Jo, vzpomněl jsem si na jednu scénku, kterou asi ještě hodně dlouho nezapomenu - ta úplně poslední (úúplně poslední ;))