Experiment kolonie (2009) (pořad)

Za některé chytře vymyšlené věci jedna hvězda.. Ale celkově.. to není reality show, není to boj o přežití. Je to čistě jen show, pobavit lidi, teatrálnost z toho jen sálala už v prvních dvou dílech. Škoda, nápad je super, ale od provedení jsem čekala mnohem víc.

Správci osudu (2011)

Snímek není špatný, vůbec ne. Na první režisérův film je velmi povedený, ale lepší hodnocení si dle mého nezaslouží, něco mi tam prostě chybělo.. Film hezky odsýpal, bavil mě.. Jenže.. bylo to vše takové plytké, bez duše, kterou potřebuji cítit, aby si film ty čtyři hvězdičky zasloužil. S radostí bych obětovala mileneckou linii a věnovala se spíš tajemným pánům s klobouky. Ti byli skutečně zajímaví, originální.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Americkou verzi jsem zatím neviděla, chystám se, ale sledovala jsem The Voice of Germany a zejména Blind auditions a battly byly super. Jsem zvědavá, jak se bude držet česko-slovenská verze, první díl byl fajn. Uvidíme, jak to bude pokračovat, ale výběr poroty se nezdá až tak strašný, pošťuchování se mi zatím nezajídá. Odpad si to rozhodně nezaslouží, už jen kvůli těm dobrým zpěvákům, co se tam snaží.

Fighter (2010)

Jak mám Marka ráda, tak tady mě docela zklamal.. Herecky to prostě nezvládl tak, jak by se dalo od tohoto vynikajícího snímku očekávat. Naprosto ho zastiňuje Bale, který se pomalu, ale jistě stává mým velkým oblíbencem. Fascinuje mě, jak se dokáže do každé role vžít a sežeru mu úplně všechno. Fighter nemá moc společného s podobnými boxerskými filmy, je to spíš náhled do soukromí špičkových borců, jak může sláva a neúspěch člověka takřka zničit. Silné drama o boxerské rodině, kde ne vždy je správné poslouchat rodinu. 80%

Noc v Roxbury (1998)

Pro mě už klasika. Skvěle potrhlí bratři, cukání hlavy, What is Love... Zábava od začátku do konce a příjemná hudba. Mám Noc v Roxbury opravdu ráda, zaručeně mi vždycky zvedne náladu!

Klub sráčů (2000)

Jasně, je to povrchní, účelový, primitivní. Ale i tak mě to pořád baví.

T is for Toilet (2011)

Jooo, i hajzlík dokáže být nebezpečný :D

Noční můra v Elm Street (2010)

Naprosto neposkrvněná předcházejícími díly přiznávám, že má Freddy něco do sebe a už si sháním všechny díly. Nejsem fanynka hororů, byla jsem prakticky donucená se koukat v rámci filmového večera s přáteli, ale byla jsem příjemně překvapená. Žádná krev stříkající do deseti metrů daleko, šílené lekačky, kvůli kterým pak nemůžu ještě týden spát.. Ani jsem se nebála, jen jsem byla napjatá, co přijde dál a celý film jsem shlédla jedním dechem. Líbilo se mi to, moc. Kdo není zmlsaný předchozími díly a dokáže se objektivně kouknout na vcelku povedený horor, určitě spokojený bude.

Johanka z Arku (1999)

Očekávala jsem skvělý film a dostalo se mi hysterické, uřvané Johanky. Tak takhle jsem si ji teda skutečně nepředstavovala. Jednoznačné zklamání. Dvě hvězdy za výpravu, ale měla jsem chuť dát odpad.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Už když se v Německu objevilo Das Perfekte Dinner, nadšeně jsem to sledovala. Jak večeře obyčejných lidí, tak ty prominentní. A byla jsem příjemně překvapená, když se objevilo v České republice Prostřeno. Sice ho nemám moc možností sledovat, českou televizi tu jaksi nemám, ale občas, když je čas, podívám se na nějaké díly na internetu a baví mě to stejně jako to německé vysílání, ne-li ještě víc, protože přece jen, jsem Češka :)) A je vážně vtipné pozorovat především nafoukané paní a pány, jak schválně dávají menší počet bodů, jen aby to nevypadalo, že jim chutnalo.. Přitom to zbaštili na posezení :D