Koncert hrůzy (1990)

Lucio Fulci byl ve své době mistr žánru (Aenigma a Zombi jsou moje pohádky dětství), ale bohužel s jeho věkem schazí i jeho um a to předvedl právě tímto snímkem 3/5* jen proto, že je to prostě Fulci

Podivná barva slz tvého těla (2013)

Tvorbu Bruna Horzaniho a Hellene Cattetové mám docela nakoukanou, takže po shlédnutí Amer(2009) sem na tento skvost nedočkavě čekal, jak malé koťe a výsledek? Jednoznačně pecka a podle mě jejich nejlepší film. Vynikající vizual, vynikající audio a když sem to dokoukal, tak ještě dobrou půl hodinu sem měl spadlou čelist

Viděl jsem ďábla (2010)

Thrillery a horory jsou přesně moje parketa a tenhle snímek má vše, co mám rád. Ze začátku klasický explo, ale pak přijde na řadu pomsta hlavního aktéra a rozjízdí se tím vynikající kolotoč nečekaných zvratů. Snímek doporučuji i těm, co asijskou tvorbu moc nemusí

Avenged (2013)

Ufff, tak teď vůbec nevim, co přesně napsat Začátek klasický explo, ale co se dělo pak? Revenge, duchové, démoni, zombies, akce, brutalita, brutalita, BRUTALITA!!! No prostě mix různých subžánrů, ale tak skvěle udělanej, až sem čuměl